Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vaas, Schneider
Startprijs 200 EUR

Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø

Antiek gegraveerd glas
Resultaat: 100 EUR

Zeer groot 19e eeuws gegraveerd glas met floraal decor en tekst Victoriane in goede staat

5 Lalique schaaltjes
Startprijs 150 EUR

Vijf Franse lalique glazen borden met bladdecor, 20e eeuw in goede staat, 16,5øcm

Kristallen tafelstuk
Resultaat: 160 EUR

Prachtig antiek drie delig tafelstuk met geslepen sterren en guirlandes, in goede staat, paar minimale chips 53x29cm

Glazen Jugendstil vaas
Startprijs 150 EUR

Grote antieke glazen Jugendstil vaas omstreeks 1900 geel met rode aders, iriserend effect in goede staat 31,5x15ø

4 Slingerglazen
Startprijs 120 EUR

Vier 17e en 18e eeuwse slingerglazen(chip bij voet) verder in goede staat 15-17cm

6 Delen glaswerk, Copier Leerdam
Startprijs 50 EUR

Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G

Lalique schaal
Resultaat: 100 EUR

Oude lalique France kristallen schaal met vogeldecor rond de stam 20e eeuw in goede staat 8,5x14 Cond:G

2 Kristallen candijcoupes
Resultaat: 100 EUR

Twee grote antieke kristallen deksel coupes facetgeslepen, beide dekseltoppen beschadigd omstreeks 1900 33x12ø Cond:R

2 Karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G

3 Delen glaswerk, o.a. Copier
Startprijs 40 EUR

Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G

2 Kristallen gemberpotten en kandelaar
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse kristal amandelgeslepen kandelaars en gemberpotten 20-33cm Cond:G

Groot glas-in-lood raam
Startprijs 50 EUR

Groot glas -in -lood raam, 20e eeuw met brandschildering, in goede staat 151x60cm Cond:G

Glazen vaas, kat
Resultaat: 120 EUR

Moderne kunstenaars glazen vaas met kattengezicht opgewerkt, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd. 31x23x10cm

Grote glazen vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote kunstenaars glazen vaas 21e eeuw met mille flori techniek, ongesigneerd 44cm in goede staat.

4 Delen Walther glas
Startprijs 120 EUR

Vier delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930(4vazen) in goede staat 9,5-24,5cm Cond:G

Glazen bowlstel, Walther glas
Startprijs 100 EUR

Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G

3 Delen Walther glas
Startprijs 100 EUR

Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G

2x Copier leerdam en 1x VSL
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud glaswerk, Copier Leerdam vaas, Copier Leerdam kaarskandelaar, schaal Val Saint Lambert 8,5-28cm Cond:R/G

3 Kristallen asbakken
Startprijs 20 EUR

Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G

4 Glazen borden, Rastat
Startprijs 25 EUR

Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.

6 Glazen figuren
Startprijs 30 EUR

Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 50 EUR

Set 19e eeuwse kristallen karaffen in goede staat 30x14cm

6 Vazen kunstglas
Resultaat: 35 EUR

Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G