Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm

Hollandse eiken renaissance kast
Resultaat: 1.700 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse 4 deurs Renaissance kast met 12 houtgestoken panelen en origineel beslag en sloten( 1 slot vervangen door een ander slot) 193x180x70cm Cond:G

Bronzen eettafel met naakte dame
Startprijs 950 EUR

Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm

Mahonie klapbuffet
Startprijs 500 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire biedermeier met lade en volle zuilen in zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G

Kabinet
Resultaat: 850 EUR

Klein Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet in Louis Quinze stijl met verguld bronzen beslag, staande op klauwpoten beschadiging lijsten, fineer laat los links onder verder in goede originele staat 2...

Kast, Hamburgerschap ca. 1760
Startprijs 1.250 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd, recentelijk profess...

Barok kabinet ca. 1780
Startprijs 800 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1780, met vuurverguld bronzen beslag(oudere restauratie) 230x60x180cm Cond:R/G

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 800 EUR

Achttiende eeuws Hollands mahoniehouten fineer op eiken Barok Louis Quinze stijl kabinet, omstreeks 1760 bronzen beslag en klauwpoten, mooi model wel schades aan lijstwerk krimpnaden en fineerschades ...

Porselein vitrine
Resultaat: 400 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten Barok, Louis Quinze porseleinkast met vijf lades en aan de zijkamt glas, staande op klauwpoten, in goede originele staat (beschadiging aan lijsten bovenstuk) ...

Ingelegd bureau
Startprijs 750 EUR

Negentiende eeuws dames schrijfbureau, notenhout met intarsia, guirlandes, bandintarsia en amfora gebogen zijkanten, gebogen poten en lade(oudere restauraties) lichte fineerschades 105x91x46 Cond:G

Ingelegde vitrinekast
Startprijs 1.300 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G

Louis Quinze tafel, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Originele Franse 18e eeuwse Louis Quinze Poudreuse omstreeks 1780 met marquetterie, noten fineer op eiken, origineel slot, beslag en bronzen poten binnenblad met spiegel en vakverdeling, lichte finee...

Figuurlijke barok console
Startprijs 1.250 EUR

Grote zuid Duitse Barok figuren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G

Hoekkastje met brons en intarsia
Resultaat: 425 EUR

Franse hoekkast met intarsia, bronzen sierwerk en gebogen glas, velours bekleedde schappen, 20e eeuw in goede staat (diverse houtsoorten) 142x75x55cm Cond:G

Vitrinekast met intarsia
Startprijs 350 EUR

Antieke notenhouten vitrinekast met intarsia omstreeks 1880 met bronzen sierwerk, floraal en band intarsia in goede staat met twee schappen 104x79x32cm Cond:G

Hollands mahonie bureau
Startprijs 400 EUR

Hollands 18e eeuws Barok Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag, mahoniehout fineer met bandintarsia, fineerschades 108x103x55cm Cond:R

2 Vergulde houten standaards
Startprijs 1.500 EUR

Twee grote vergulde zeldzame houten piedestals 18e eeuws, met driespant poot en prachtige florale snijwerken in goede staat 145cm

Grote spiegel+console
Resultaat: 210 EUR

Grote 19e eeuwse halspiegel verzilverd met kroon, en console 37x109x28 beschadigingen 201x96cm Cond:R

Kussenkast, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Hollandse 19e eikenhouten kussenkast staand op bolpoten, met snijwerk in de kop.
cond G.

Bureau met bureaustoel
Resultaat: 375 EUR

Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met bronzen beslag omstreeks 1920 op bronzen leeuwpoten, met daarbij houtgestoken bureaustoel omstreeks 1920 lichte lijst en fineerschade, origineel bij elk...

Zwarte design stoel, Pierre Paulin
Resultaat: 350 EUR

Moderne stoel design, door Pierre Paulin zwart gestoffeerd met metalen basis omstreeks 1960 Artifort Oyster model 83x75x87cm Cond:G

Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR

Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R

Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler
Startprijs 1.250 EUR

Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.