Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Kang Xy vazen
Resultaat: 4.400 EUR

Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G

6 Kop & 5 Schotels, bever-motief
Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G

Grote blauw/witte Chinese vaas ca. 1900
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met coulissen decors omstreeks 1900 landschapen en symbolen decor, in goede staat 48,5x18øcm.

Chinese drakenvaas, Fam Verte
Resultaat: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø

Twee zeldzame Chinese knobbelvazen
Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame antieke 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen diep blauwe florale decors 1 vaas goed, een bovenrand beschadigd H. 25cm.

Grote blauw geglazuurde schotel, 18e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met blauw glazuur in goede staat 6,5x39ø

Fam Verte penselenpot
Resultaat: 700 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot Quing Dynastie met figuren te paard , in goede originele staat 13x9,5cm

2x Fam Rose, mandarijn
Resultaat: 700 EUR

Twee kapitale antieke Chinees porseleinen vazen 18e 19e eeuws, met familie Roze decor, gouddecor, bloemen vlinders en vogels, in goede staat 35,5x18,5cm

Chinees 18e eeuw warmhoudbord
Resultaat: 650 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø

Chinees schenkkannetje, Lange Lijs
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinese Kang Xy klepkan met zilveren monturen florale decors en lange lijs decor in goede staat 15x12x8,5ø

Chinese theebus, zilveren dop
Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas, 18e eeuws Kang Xy stijl met spelende figuren in tuin decor, zilveren montuur en dop 15x8ø Cond:G

Twee Kang Xy knobbelvazen
Resultaat: 525 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinese Lang Xy knobbelvazen met coulissen decor in goede staat 13x13,3cm

Grote Chinese kom met vleermuizen ca. 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom omstreeks 1900, gemerkt met floraal decor rondom en en vleermuizen binnenin(haarlijn bodem) 7x15,5øCond:R/G

Vijf delig antiek Delfts kaststel
Resultaat: 450 EUR

Vijf delig antiek Delfts kaststel, 3 dekselvazen en 2 vazen, gemerkt de lampetkan 18e-19e eeuws met floraal decor. In goede staat 27-40cm

2 Chinese kommen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen(gemerkt) met rondom figurendecors minimle glazuurschades(een haarscheur) 9-19øcm Cond:R/G

7 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G

7 Kopjes en 8 Schotels, Chinees
Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuwse Chinese kop en schotels 7 maal, floraal, landschap, en coulissen decor (gemerkt) (chip schotel)6,7x13ø

Twee 18e-19e eeuwse Delftse dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen zeshoekig met landschappen en figuren gemerkt WK 4 '36 24x11x11cm Cond:G

Servies Meissen
Resultaat: 300 EUR

Stadt Meissen porselein serviesgoed omstreeks 1930 drie dekselterrines en 12 borden (zes diepe en 6 platte borden, beschilderd met floraal en gouddecor 24-33cm Cond:G

Chinese strooier, zilveren dop
Resultaat: 300 EUR

Kang Xy strooier 17e 18e eeuws met geisha en floraal decor zilveren montuur eind 19e eeuw 12x 4ø cm Cond:R/G

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en foo-honden op deksel in goede staat 32x24ø Cond:G

Delftse transition vaas
Resultaat: 300 EUR

Achtiende eeuwse Delftse vaas met Chinees decor oude barst en randschade. 25cm Cond:R

Fam Rose theepotje
Resultaat: 275 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G

6 Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor Kang Xy, twee borden gaaf vier met chip, 26,4øcm Cond:R/G