Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2,5 Gulden 1843
Resultaat: 135 EUR

Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem II anno 1843. Kwaliteit: ZF

Zilveren 2,5G 1873
Startprijs 30 EUR

Zilveren rijksdaalder (2,5 gulden) koning Willem III 1873 Cond.: ZF

12 Chinese munten/ penningen
Resultaat: 95 EUR

Lot van 12 Chinese munten oa one dollar 1e helft 20e eeuw (in folie) 19x16 Cond:G

Zilveren geboortepenning van de koning
Startprijs 550 EUR

Zilver vergulde geboorte penning van koning Willem-Alexander: Prins Willem-Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus 27 april 1967, een nieuwe telp, een nieuwe band, verbindt oranje en Nederla...

3 Russische munten
Startprijs 70 EUR

Drie Russische munten: 1x Russische koperen munt van 5 kopeke anno 1860 (Tsaar Alexander II van Rusland), Cond.: ZF, 1x Russische koperen munt van 3 kopeke anno 1893 (Tsaar Alexander III van Rusland),...

Postzegelalbum met hoge cataloguswaarde
Startprijs 150 EUR

Mooie collectie Hollandse postzegels in album, Nederland 20e eeuw, gestempeld. 3x23x31cm Cond:R/G

Postzegelalbum Nederland
Resultaat: 50 EUR

Drie postzegelalbums met vooroorlogse Hollandse en Ned. Indië gestempelde zegels (een album briefkaarten met zegels) 31x23x1cm Cond:R/G

Zilveren penning Stadt Villingen
Startprijs 125 EUR

Zware Duitse 925 zilveren penning, 274gram Das Grosse Stadsiegel der Stad Villingen, Schwarzwald von 1284 (lauer Nurnberg) 0,6x8cm Cond:G

5 Duitse Mark 1931
Resultaat: 70 EUR

Zilveren munt: Funf Reichsmark, 1931 ca. 24,9 gr.

26 bankbiljetten
Startprijs 50 EUR

Diverse bankbiljetten, 26x, Hollandse kolonieën 20e eeuw Cond:M/R

5 Bankbiljetten
Startprijs 25 EUR

Vijf oude bankbiljetten Nationalen bank van België, 100 Frank ontwerp M. Poortman/ Emile Vloors 1938-1939 Cond:R/G

9 Romeinse munten uit opgravingen
Startprijs 50 EUR

Negen antieke Romeinse munten uit opgravingen 1,3-2,3cm cond:R/G

10 Zilveren munten België
Startprijs 90 EUR

Tien zilveren munten Belgie midden 20e eeuw 20,50,100 Frank 2,5-3,3ø Cond:R

Zeer zeldzame zilveren muntjes Turkije 16 stuks, 800a900 b.c.
Startprijs 250 EUR

Zestien zeldzame antieke Turkse zilveren muntstukken 1,1cm 800 a 900 bc Cond:R/G

2 Russische munten
Startprijs 45 EUR

Twee Russische munten: 1x Russische koperen munt, 2 kopeke 1843 (C.M.M. = St. Petersburg), Tsaar Nicolaas Cond.: PR en 1x Russisch zilveren munt 20 kopeke 1904 (C.II.B. = St. Petersburg), muntmeester ...

Bronzen penning
Startprijs 15 EUR

Oude bronzen penning "1895 Societe industrielle De Mulhouse A. me Gustave Schaeffer Adreu fecit" ø6,7cm. Cond.: G

12 Loodjes, laat 18e vroeg 19e eeuws
Startprijs 25 EUR

Twaalf antieke loodjes laat 18e eeuw vroeg 19e eeuw 2cm (in folie) Cond:G

Bronzen penning, 100 jaar Vincent van Gogh
Resultaat: 25 EUR

Oude bronzen penning 1890-1990 Vincent van Gogh stichting 7øcm.

24 Halve centen
Startprijs 15 EUR

Vierentwintig Hollandse koperen halve centen 1e helft 20e eeuw 1,4ø Cond:R/G

2,5 Gulden 1844
Resultaat: 180 EUR

Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem II anno 1844. Kwaliteit: ZF

5 Duitse Mark 1932
Resultaat: 50 EUR

Zilveren munt: Funf Reichsmark, 1932 ca. 24,9 gr.

12 zilveren 19e eeuwse munten
Resultaat: 25 EUR

Twaalf zilveren 19e eeuwse munten, 1 korona omstreeks 1840-1900 2,2ø Cond:R

6 Vroeg Chinese munten
Startprijs 25 EUR

Zes vroege Chinese munten , brons 1,5x2,6ø Cond:R/G

20 Bronzen penningen in cassette
Startprijs 60 EUR

Twintig bronzen penningen in cassette, Richard Nixon, J. Henry Dunant, Comune di lecco. min. landbouw Belgie 1961, 400 jaar slag bij heiligerlee 1568, Carl Gustav Sverige 1978, monsigneur W.M Bekkers ...