Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeer grote pendule
Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:...

Doos diverse munten
Resultaat: 60 EUR

Zeer groot interessant lot munten, ca. 13,5kg, Nederlandse en buitenlandse munten.

Yixing trekpot
Resultaat: 625 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse Yixing trekpot met symbolen en foohonden decor, lichte beschadiging aan opgelegde figuren deksel, verder in goede staat 10,5x14x7cm.

4 Duitse oorkondes
Resultaat: 390 EUR

Vier Duitse documenten behorende bij destijds uitgereikte medailles/oorkondes aan Ernst Schnittker. De twee grote documenten zijn voorzien van een watermerk. Cond.: R-G (bevatten diverse vouwen). 21-3...

Lot diverse sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit diverse spelden/broches met o.a. paarse steen, 2 ringen, 2 horloges, een ivoren ketting, diverse oorstekers en 2 buideltasjes.

Lot bloedkoraal
Resultaat: 220 EUR

Lot bestaande uit bloedkoralen, o.a. een lang collier, 70 cm, met bloedkoralen, rond, ø 5 mm, twee zakjes met bloedkoralen ø3-8 mm, totaal 44 gram en een zakje met broche met bloedkoralen en een aanta...

3 Delen Hollands aardewerk
Resultaat: 65 EUR

Drie x oud Hollands aardewerk, 2 haringschalen, delft porseleyne fles, 28-31cm. CondR/G

3 Design flessen
Resultaat: 330 EUR

Drie oude Venitiaanse draadglazen stopflessen met plated stoppen(leeftijd?) 22-25cm Cond:G

Art Deco kalenderklok
Resultaat: 250 EUR

Franse Art Deco Zenith kalenderklok, wortelnoten omstreeks 1940 met maand-datum en dagaanduiding. In goede staat 30x39x12cm Cond:G

Antieke naaldenmeter
Resultaat: 110 EUR

Bijzondere en antieke naaldenmeter gemerkt nr 1t/m 26 en met opschrift "Gebrevete Naaldenmeter Verkoophuis Amsterdam" 7x6 cm. Cond.: G

Raak 185 designlamp
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G

Landkaart Venloa
Resultaat: 160 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart van Venloa de Maes met stadsplattegrond en rivier de maas, waarschijnlijk gedrukt door Blaeu, ingekleurde ets op papier 34,5x25cm Cond:G

2 Ringen, goud met camee
Resultaat: 65 EUR

Twee gouden ringen, 585/000, met camee. Eén fijne ring met getorste rand en band met een kleine camee, ø 10x13 mm, gezet in een geschulpte rand, ø 53, en een ring met een grotere camee, 15x20 mm, met ...

Armband bloedkoraal
Resultaat: 65 EUR

Armband met bloedkoraal en zilveren versiering,835/000. 3 Rijen bloedkoraal met in het midden een stuk met zilveren schakelversiering, voorzien van zilveren bakslot met veiligheid. Lengte 19 cm.

Porseleinen figuur, Royal Dux
Resultaat: 110 EUR

Antieke Royal Dux Deutschland porseleinen figuur, omstreeks 1930, voorstellende een naakte dame in goede staat 38cm. Cond:G

2 Fam Rose perzikvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen perzikvazen 1e helft 20 eeuw(gemerkt) in goede staat 32x15øcm

Chinese dekselvaas
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 18e-19e eeuws met rood floraal decor, in goede staat 20x12cm. Cond:G

Jugendstil St. Lucas vaas
Resultaat: 160 EUR

Antieke keramieken st Lukas Utrecht, Jugendstil vaas nr 133 letter K omstreeks 1910, iriserend blauw groen 24cm Cond:G

Kraagvaas
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kraagvaas, met paradijsvogel en bloesemtak, decor rondom, lichte glazuurschades bij voet, verder in goede staat 61x25øcm

Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor
Resultaat: 425 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met coulissendecor(gemerkt) met een zilveren antieke comfort in goede staat 5,5x8,5x5,5cm

2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met decor van figuren in landschap, (1goed/1gelijmd) 15,5xø7cm. Cond:M/G

Stel kristallen gembercoupes
Resultaat: 150 EUR

Stel fraaie antiek geslepen kristallen gembercoupes met amandelslijpsel op stam met knop en ingesloten traanvormige luchtbel. ø14x31cm. minimale chips mogelijk. Cond.: G

2 Antieke glazen karaffen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen stopflessen met emaille decor meisje in de natuur ca. 1880 in goede staat 23-24cm.

13 Kristallen roemers
Resultaat: 65 EUR

Dertien oude Duitse gekleurde kristallen Roemer Glazen 20e eeuws. 13-20cm. Cond.:G.