Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1387 Resultaten
Kavel: 1001

Ton Schulten

Resultaat: 4.500 EUR

Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G


Kavel: 4000

Hollands kabinet

Resultaat: 2.750 EUR

Prachtig Hollands18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet, met antiek bronzen beslag, recentelijk gerestaureerd en in goede staat 235x160x63cm.


Kavel: 1020

Ton Schulten

Resultaat: 2.500 EUR

Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G


Kavel: 6038

Fam Rose bord, 18e eeuw

Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie Roze bord, met figuren en gouddecor, diverse kleuren, fijn gedecoreerd, minimale randschade, 2,5x23,3øcm. Cond:G


Kavel: 3588

Empire pendule, staande man

Resultaat: 2.350 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G


Kavel: 3509

Zeer grote pendule

Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:...


Kavel: 3566

Engels staande klok

Resultaat: 1.750 EUR

Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met verzilverde wijzerplaat, 8 daags met secondenaanduiding en dagaanduiding, silent functie, Gabriel Fonkes Dart Ford, in goede staat 235cm.


Kavel: 79

Bloedkoralen collier

Resultaat: 1.700 EUR

Collier van mooie dikke bloedkoralen met een mooie rode kleur. ca. ø 10 mm. 33 kralen geregen aan draaislotje met een zilveren bolletje. ca 71 gr.


Kavel: 1014

Schilderij, C. J. de Vogel

Resultaat: 1.700 EUR

Schilderij C.J. de Vogel Dordrecht 1824-1879 Hollands zonnig landschap met boerin, koeien en boerderij olieverf op linnen zittend in handgemaakte vergulde lijst.
43x32 Cond. G.


Kavel: 3513

Klok met strijdwagen

Resultaat: 1.700 EUR

Zeer grote oude strijdwagen pendule met verguld brons, en donker gepatineerd brons en natuursteen. Gepolijst, 8 daags antiek Frans uurwerk met halfuurslag 55x53x18cm. Cond:G


Kavel: 6191

Chinese blauw/witte theepot met draken

Resultaat: 1.700 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor (tuit gerestaureerd, verder in goede staat) 15x12x9cm


Kavel: 3520

Vuurvergulde pendule

Resultaat: 1.450 EUR

Vroege vuurvergulde Franse Empire Louis Seize pendule, omstreeks 1800, Palmert a Anvers. Wijzerplaat en sleutelgaten licht beschadigd. Voorstelling van een edele man met hoed en vuurvergulde plaquette...


Kavel: 60

Gouden collier met turkoois

Resultaat: 1.400 EUR

Bijzonder collier, GG 750/000, met bollen. Grof gouden collier met ovale jasseronschakels voorzien van 2 bollen, ø 2.5mm en ø 2 mm, fraai bewerkt met fijn filigrain en turkoois. De kleinste bol is te ...


Kavel: 1061

Schilderij, bijbelse voorstelling

Resultaat: 1.400 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G


Kavel: 1003

Schilderij, H.W. Mesdag

Resultaat: 1.300 EUR

Hendrik Willem Mesdag, Groningen 1831-1915 Den Haag, bomschuiten in de verte met wolkenlucht (Haagse School) gemengde techniek op papier 34x18cm Cond;G


Kavel: 4003

Wortelnoten kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1760, met medaillons en Guirlandes, origineel verguld, klauwpoten halve zuilen en capitellen en drempeldeuren. In goede staat 235x180...


Kavel: 1058

Karl Wagner, stadsgezicht

Resultaat: 1.250 EUR

Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm


Kavel: 16

Tabakspot koloniaal zilver

Resultaat: 1.200 EUR

Bijzondere tabakspot, koloniaal zilver,925/000, op 3 pootjes. Ronde tabakspot met peervormig deksel voorzien van bewerkte randen met o.a. parelversiering. Geplaatst op 3 fraai gegraveerde pootjes met ...


Kavel: 45

Zilveren fotolijst met emaille

Resultaat: 1.200 EUR

Sierlijke zilveren fotolijst met emaille, Russisch. Fotolijst met uitlopende hoeken, ingelegd met diverse stenen en diverse kleuren emaille, bevestigd op een blauw fluwelen standaard. 18x22,5 cm. foto...


Kavel: 6

Gouden horloge Chopard

Resultaat: 1.000 EUR

Bijzonder fraai gouden Chopard horloge, 750/000, met briljanten. Rond kast, ø 19 mm, met strakke Milanese band. Het horloge is voorzien van een lunette bezet met 28 briljanten, totaal ca 0,55 crt. ca....


Kavel: 61

Gouden ring met briljant

Resultaat: 1.000 EUR

Bijzonder moois briljantring, 750/000, solitair briljant met princessen. Massieve ring met een rood- en een geelgouden buitenrand, voorzien van een witgouden binnenband, bezet met 6 princes geslepen d...


Kavel: 78

5-Rij bloedkoraal collier, gouden slot

Resultaat: 1.000 EUR

Bijzonder fraai collier van bloedkoralen met gouden antieke sluiting, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoraal, tonvormig 5-6 mm, bevestigd aan een mooie antieke ronde streeksluiting met cantille en b...


Kavel: 129

Witgouden oorhanger met saffier en briljant

Resultaat: 1.000 EUR

Elegante oorhangers, WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Oorstekers met een ovale rozet met in het midden een blauw saffier, totaal 1,29 crt, en een rand met diamanten, totaal 0,19 crt. Lengte 1...


Kavel: 1007

Schilderij, L. Mayer

Resultaat: 1.000 EUR

Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.