Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beer A.Buschelberger
Resultaat: 350 EUR

Duits gesigneerde bronzen figuur, jonge beer op stam met marmeren voet, A.Büschelberger, in goede staat 29x34x10cm.

Bronzen beeldje met ivoor, vrouw
Startprijs 550 EUR

Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 500 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G

Jugendstill Beeld
Startprijs 650 EUR

Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm

Bronzen beeldje met ivoor, man
Resultaat: 550 EUR

Antieke bronzen figuur door S Kinsburger, Silvain, 1855-1935, getiteld: Joueur de tennis, met ivoren handen en gezicht, mooi gepatineerd, in goede staat 20cm.

2 Vuurvergulde bronzen kandelaars
Startprijs 1.250 EUR

Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.

Bronzen beeld, Bufill
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G

2 Marmeren bustes
Startprijs 600 EUR

Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.

Groot Art Deco beeld, gondel
Startprijs 850 EUR

Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64x21cm. Cond:G

Groot samac beeld/lamp
Startprijs 950 EUR

Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G

Antiek bronzen beeld, staande vrouw
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat

Bronzen buste
Startprijs 300 EUR

Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G

Beeld, lezende heer
Startprijs 375 EUR

Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G

Beeld, herder
Startprijs 375 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.

Albasten buste, Gothe
Startprijs 160 EUR

Albasten buste voorstellende de Duitse poëet Goethe, 20e eeuw, gemerkt met messing medaillon 22cm. Cond:G

Art Deco beeld, dame met honden
Resultaat: 450 EUR

Groot Art Deco beeld dame met twee windhonden, diverse bronskleurige patina's, zware natuurstenenen sokkel, ivoor immitatie handen en gezicht 50x75x17cm. Cond:G

Bronzen beeld ijsbeer
Startprijs 300 EUR

Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G

3 Kleine bronzen
Startprijs 240 EUR

Drie antieke Duitse bronzen figuren, rokende jongen door Fehling, zingende jongen Hübald, jongen met schoolboek Hübald 8-11cm. Cond:G

Bronzen beeld, herten
Resultaat: 750 EUR

Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm

Bronzen presse-papier, geitje
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen briefverzwaarder omstreeks 1900, liggende geit, ongemerkt 12x14x3cm. Cond:G

Bronzen beeld
Startprijs 480 EUR

Zware antieke bronzen buste gesigneerd Rio Perde en R Millies Ruth Anaa Maria Milles 1873-1941 21,5cm Cond:G

Groot beeld, marmeren voet
Resultaat: 130 EUR

Groot Frans Art Deco beeld van natuursteen (breuk gemaakt) composotiemetalen figuren, knielende vrouw met twee kemphanen (handbeschilderd) omstreeks 1930 47x70x17cm. Cond:R/G

Bronzen beeldje met ivoor
Resultaat: 400 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Bronzen beeld, vrouw met lamp
Startprijs 350 EUR

Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm