Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepel 667
Zilveren lepel
Startprijs 20 EUR
2 Zilver vergulde vleesvorkjes 695
2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR
Zilveren mosterdpothouder 723
Zilveren mosterdpothouder
Startprijs 20 EUR
Zilveren vorkje 790
Zilveren vorkje
Startprijs 20 EUR
Twee lepels in casette 199
Twee lepels in casette
Startprijs 25 EUR
Zilveren taartschep 798
Zilveren taartschep
Startprijs 25 EUR
Kristallen asbak, zilv. montuur 865
Kristallen asbak, zilv. montuur
Startprijs 25 EUR
Duits mes en vleesvork 880
Duits mes en vleesvork
Startprijs 25 EUR
Zilveren cijfers + flacon 917
Zilveren cijfers + flacon
Startprijs 25 EUR
Zilveren kandelaar 925
Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR
Zilveren inktpotje 933
Zilveren inktpotje
Startprijs 25 EUR
6 Zilveren borrellepeltjes 200
6 Zilveren borrellepeltjes
Startprijs 30 EUR
Lot plated 396
Lot plated
Startprijs 30 EUR
Gebakschepje 474
Gebakschepje
Startprijs 30 EUR
Zilveren verguld Russisch vorkje 489
Zilveren verguld Russisch vorkje
Startprijs 30 EUR
3 Sigarettendoosjes, Duitsland 496
3 Sigarettendoosjes, Duitsland
Startprijs 30 EUR
Kavel zilver 525
Kavel zilver
Startprijs 30 EUR
5 Zilveren lepeltjes 545
5 Zilveren lepeltjes
Startprijs 30 EUR
Zilveren kaarskandelaar 591
Zilveren kaarskandelaar
Startprijs 30 EUR
Kandelaar 650
Kandelaar
Startprijs 30 EUR
Zilveren dekseldoosje 769
Zilveren dekseldoosje
Startprijs 30 EUR
Vijf zilveren koffielepels 851
Vijf zilveren koffielepels
Startprijs 30 EUR
Zilveren orchideevaasje 867
Zilveren orchideevaasje
Startprijs 30 EUR
Zilveren kandelaar 876
Zilveren kandelaar
Startprijs 30 EUR