Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.000 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat

Eikenhouten kast
Resultaat: 475 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, 4 deurs met lades, uitneembaar in goede staat, met ranken en leeuwenkoppen 200x157x67cm

Eiken schrijfbureau, Juliana
Resultaat: 400 EUR

Zeer groot eiken schrijfbureau, herkomst inboedelveiling Koningin Juliana, ontstaan circa 1880 met drie lades, 2 deuren, bronzen beslag, groen schrijfleer(uitneembaar), in zeer goede staat, met origin...

Chesterfield bankstel
Resultaat: 1.000 EUR

Modern Chesterfield bruin lederen bankstel, met hoogglans hout afgezet, 2 stoelen en 1 bank, omstreeks 1990, hoge aanschafwaarde, in goede staat 90x195x105cm en 90x120x105cm.

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën
Startprijs 1.500 EUR

Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G

Engels eiken damesbureau
Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuws Engels eikenhouten gestoken damesbureau, omstreeks 1870, twee delig met leeuwenkoppen en floraal decor, geheime lades, lades en deurtjes, in goede originele staat, 150x85x47cm

Drakentafel
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten driehoekige drakentafel, met etage en lade, in goede originele staat 79x60x52cm.

Boulle stijl etageretafeltje
Startprijs 400 EUR

Negentiende eeuws Frans rozenhouten etagere tafel met lade en floraal inlegwerk in zwart vlak, randen afgezet met messing, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in uitstekende staat 85x39x30cm.

Bretonse buffetkast
Startprijs 950 EUR

Negentiende eeuwse Brentonse houtgestoken kast, 2 delig met prachtig snijwerk, 2 poppen, origineel beslag, sloten en sleutels, 2 delig, kastanjehout, figuratieve voorstellingen, in zeer goede staat, 2...

Kast met intarsia
Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm

Louis Seize bankstel
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G

Renaissance kastje, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 1 deurs kabinet, pronkkast met veel snijwerk, ranken, leeuwenkoppen, vogel, volle korintische zuilen, in zeer goede staat 163x78x59cm.

Barok secretaire
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige gerestaureerde 18e eeuwse Duitse wortelnoten secretaire met bandintarsia, en andere houtsoorten ingelegd, in goede staat 108x62x130cm.

Eiken Renaissance kast
Startprijs 1.400 EUR

Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.

Franse notenhouten jachtkast
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse notenhouten buffetkast met snijwerk, Romeo en Julia volle zuilen en tollen, origineel beslag omstreeks 1880, in goede originele staat 270x150x54cm.

Grote zuil met figuren
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten piedestal met damesbuste, historisme, neo renaissance, op 4spantpoot, in goede staat 144cm

Grunder barok vitrine
Resultaat: 200 EUR

Duitse uitneembare eikenhouten Gründerzeit vitrine-boekenkast omstreeks 1880, compleet met schappen, in zeer goede staat 185x120x36cm. Cond:G

Mahonie vitrine
Startprijs 400 EUR

Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.

Wortelnoten secretaire, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Gesigneerd antiek Frans Louis Philippe schrijfbureau, wortelnoten, F. de Rohden A Paris premiere classe 1855, onder drie laden achter deuren, uitschuifbaar blad, mooi wortelnoten binnenleven(zonlichts...

Engels eiken rolbureau
Startprijs 200 EUR

Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...

Tafel met marmeren blad
Resultaat: 375 EUR

Grote vergulde houten Franse Barokstijl tafel met wit marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 85x77x144 Cond:G

Secretaire
Startprijs 400 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...

Kist met 3 sloten
Startprijs 500 EUR

Duitse eikenhouten Barok documentenkist, 18e eeuws met 3 sloten en sleutels, smeedijzeren beslag, in goede originele staat 29x55x37cm. Cond;G

Franse bewerkte vitrine.
Startprijs 200 EUR

Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm