Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3196 Resultaten
Kavel: 26

Gouden choker

Resultaat: 660 EUR

Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...


Kavel: 4503

Perzische kamelenzak, Dagestan sumak

Resultaat: 350 EUR

Oude dubbele Perzische kamelenzak met mooi fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.


Kavel: 578

Raymond Weil Horloge

Resultaat: 75 EUR

Raymond Weil horloge, Parsifal, bicolour, met bicolour band. Nr.: 9190. ø 33 mm. lengte 22 cm en 2 extra schakels. In originele doos en in goede staat.


Kavel: 6156

Aardewerken vaas

Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G


Kavel: 956

Jaeger Lecoultre horloge

Resultaat: 500 EUR

Stalen Jaeger LeCoultre horloge, automatisch horloge, met stalen band. nr.: 965230. ø 35 mm. Lengte 17 cm. Werkend


Kavel: 577

Maurice Lacroix horloge

Resultaat: 85 EUR

Maurice Lacroix horloge, bicolour model met blauwe wijzerplaat. Voorzien van stalen band met goudkleurige accenten. Grootte kast 33x33 mm. Lengte 22 cm met extra schakel en 1 originele leren band en 2...


Kavel: 251

Gouden choker van horlogeketting

Resultaat: 170 EUR

Gouden choker, 585/000. Collier met in het midden een stuk horlogeketting aan weerszijden voorzien van stukjes figaro collier. Breedte 8 mm. Lengte 43 cm. ca. 10,45 gr.


Kavel: 836

Lot sieraden

Resultaat: 60 EUR

Lot sieraden bestaande uit o.a. 2 zilveren armbanden, een zilveren ketting en hanger, een munthanger en broche van boordknopen. En nog diverse andere kettingen, armbanden en ringen.


Kavel: 260

Gouden armbandje

Resultaat: 55 EUR

Gouden Figaro armbandje, 585/000, met veiligheidsketting. Breedte 2,5 mm. Lengte 18 cm. ca 3,5 gr.


Kavel: 258

Gouden collier met hanger

Resultaat: 250 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Gourmetcollier met hanger gemaakt van twee trouwringen versierd met 2 granaten. Voorzien van veiligheid. ø hanger 25 mm, lengte 60 cm. ca. 15,4 gr.


Kavel: 181

Gouden collier met kruis

Resultaat: 160 EUR

Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...


Kavel: 6004

2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien

Resultaat: 700 EUR

Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.


Kavel: 6003

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.


Kavel: 4023

Iepenhouten Franse tafel

Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.


Kavel: 2515

Fotocamera op statief

Resultaat: 450 EUR

Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G


Kavel: 2436

Kunstobject, stronk met metaalinleg

Resultaat: 75 EUR

Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G


Kavel: 2063

3 Miniaturen, 19e eeuw

Resultaat: 300 EUR

Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G


Kavel: 1010

Schilderij H. Breedveld eendenfamillie

Resultaat: 575 EUR

Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G


Kavel: 636

Zakhorloge

Resultaat: 50 EUR

Double zakhorloge, Bautte & Cie, Geneve n: 3698. Voorzien van floraal bewerkte rand en achterdeksel. ø 46 mm. Kast wat uit model, hangoog ontbreekt en oog is doorgesleten. Cracele in de wijzerplaat.


Kavel: 576

Lot met 5 horloge

Resultaat: 85 EUR

Lot met 5 heren horloges, merk o.a. Mido, Eden, Vidar, Milus en Primato. Alle goudkleurig.


Kavel: 180

Set met granaat

Resultaat: 135 EUR

Set sieraden zilver verguld met granaat bestaande uit oorknoppen met een rozet, een bloemvormige en markiesvormige broche en een schakelarmband met bloemvormige schakels bezet met granaten. Totaal ca ...


Kavel: 6270

Porseleinen ikoon

Resultaat: 60 EUR

Duitse porseleinen Ikoon der heilige Grossmärtyrer Georg der Siegbringer, nr 1215/3000, handbeschilderd met gouddecor 21-25cm. Cond:G


Kavel: 6002

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G


Kavel: 6001

Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4

Resultaat: 1.700 EUR

Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.