Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden choker
Resultaat: 660 EUR

Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...

Perzische kamelenzak, Dagestan sumak
Resultaat: 350 EUR

Oude dubbele Perzische kamelenzak met mooi fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.

Raymond Weil Horloge
Resultaat: 75 EUR

Raymond Weil horloge, Parsifal, bicolour, met bicolour band. Nr.: 9190. ø 33 mm. lengte 22 cm en 2 extra schakels. In originele doos en in goede staat.

Aardewerken vaas
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G

Jaeger Lecoultre horloge
Resultaat: 500 EUR

Stalen Jaeger LeCoultre horloge, automatisch horloge, met stalen band. nr.: 965230. ø 35 mm. Lengte 17 cm. Werkend

Maurice Lacroix horloge
Resultaat: 85 EUR

Maurice Lacroix horloge, bicolour model met blauwe wijzerplaat. Voorzien van stalen band met goudkleurige accenten. Grootte kast 33x33 mm. Lengte 22 cm met extra schakel en 1 originele leren band en 2...

Gouden choker van horlogeketting
Resultaat: 170 EUR

Gouden choker, 585/000. Collier met in het midden een stuk horlogeketting aan weerszijden voorzien van stukjes figaro collier. Breedte 8 mm. Lengte 43 cm. ca. 10,45 gr.

Lot sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot sieraden bestaande uit o.a. 2 zilveren armbanden, een zilveren ketting en hanger, een munthanger en broche van boordknopen. En nog diverse andere kettingen, armbanden en ringen.

Gouden armbandje
Resultaat: 55 EUR

Gouden Figaro armbandje, 585/000, met veiligheidsketting. Breedte 2,5 mm. Lengte 18 cm. ca 3,5 gr.

Gouden collier met hanger
Resultaat: 250 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Gourmetcollier met hanger gemaakt van twee trouwringen versierd met 2 granaten. Voorzien van veiligheid. ø hanger 25 mm, lengte 60 cm. ca. 15,4 gr.

Gouden collier met kruis
Resultaat: 160 EUR

Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...

2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien
Resultaat: 700 EUR

Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.

Iepenhouten Franse tafel
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.

Fotocamera op statief
Resultaat: 450 EUR

Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G

Kunstobject, stronk met metaalinleg
Resultaat: 75 EUR

Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G

3 Miniaturen, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G

Schilderij H. Breedveld eendenfamillie
Resultaat: 575 EUR

Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Double zakhorloge, Bautte & Cie, Geneve n: 3698. Voorzien van floraal bewerkte rand en achterdeksel. ø 46 mm. Kast wat uit model, hangoog ontbreekt en oog is doorgesleten. Cracele in de wijzerplaat.

Lot met 5 horloge
Resultaat: 85 EUR

Lot met 5 heren horloges, merk o.a. Mido, Eden, Vidar, Milus en Primato. Alle goudkleurig.

Set met granaat
Resultaat: 135 EUR

Set sieraden zilver verguld met granaat bestaande uit oorknoppen met een rozet, een bloemvormige en markiesvormige broche en een schakelarmband met bloemvormige schakels bezet met granaten. Totaal ca ...

Porseleinen ikoon
Resultaat: 60 EUR

Duitse porseleinen Ikoon der heilige Grossmärtyrer Georg der Siegbringer, nr 1215/3000, handbeschilderd met gouddecor 21-25cm. Cond:G

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G

Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.