Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Beschilderde vaas met romantische taferelen
Resultaat: 35 EUR

Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø

Rozensteker
Resultaat: 30 EUR

Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.

Kavel Wedgwood
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Wedgwood, bisquit porselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand chip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G

Divers Wedgwood etc.
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C

3 Chinese vazen
Startprijs 40 EUR

Drie oude Chinese porseleinen vazen, zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G

3 Imari borden
Startprijs 40 EUR

Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G

2 Chinese dekselpotten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 30 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G

2 Imari schalen
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G

Chinese vaas
Startprijs 25 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G

Kavel satsuma
Startprijs 20 EUR

Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G

Kavel celadon + dekselschaal
Startprijs 20 EUR

Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G

Porseleinen Chinees serviesje
Startprijs 140 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R

Delfts bonte koe
Resultaat: 35 EUR

Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R

Wedgwood schaal met onderschotel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 125 EUR

Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G

Divers Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G

Chinese kom + schaaltje
Startprijs 30 EUR

Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...

4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken)
Startprijs 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florale voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G

Gebaksset
Startprijs 20 EUR

Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G

Familie Rose groot bord
Startprijs 100 EUR

Groot 19e eeuws Familie Rose bord, met figuren in tuindecor, vlinders, vogel, floraal, gouddecor (gemerkt) 31ø Cond:G

5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 30 EUR

Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G

Kavel divers imari
Resultaat: 35 EUR

Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G

Antieke majolica cachepot
Resultaat: 60 EUR

Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 50 EUR

Vijf delig kaststel, waarvan drie met deksel, 4x scheepsdecor, 1 xmolendecor, 1 knop van deksel gelijmd Cond:G 26-36cm.

Gouden slavenband met briljant
Startprijs 650 EUR

Gouden slavenband, 585/000, bezet met briljanten. Massieve slavenband, rechte buis, 4 mm breed, bezet met 20 briljant geslepen diamanten in de band. Totaal ca. 1,00 crt C-P2. ca. 17 gr. ø 60x53 mm. Me...