Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Massief eiken bijzet tafeltje 4178
Massief eiken bijzet tafeltje
Startprijs 150 EUR
Wandconsole tafel met mameren blad 4171
Wandconsole tafel met mameren blad
Startprijs 150 EUR
10 Bolcollier magneetsluitingen 939
10 Bolcollier magneetsluitingen
Startprijs 40 EUR
Zirkonia ketting 925/000 932
Zirkonia ketting 925/000
Startprijs 30 EUR
Zilveren kandelaar 925
Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR
Inktstel met zilver 918
Inktstel met zilver
Startprijs 125 EUR
Multicolor oorstekers 889
Multicolor oorstekers
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot barnsteen sieraden 882
Lot barnsteen sieraden

Resultaat:

50 EUR

Kristallen Tazza met zilveren voet 875
Kristallen Tazza met zilveren voet
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Kleine schommelstoelen 4135
2 Kleine schommelstoelen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oorknoppen Witgoud met briljant 839
Oorknoppen Witgoud met briljant

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theetafel 4128
Theetafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4121
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

110 EUR

Ring WG, briljant 832
Ring WG, briljant
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3 Deel zilver 825
3 Deel zilver

Resultaat:

30 EUR

8 Zilveren kaarthouders 789
8 Zilveren kaarthouders
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Zes zilveren ringen 782
Zes zilveren ringen

Resultaat:

50 EUR

Geldclips, briefopener, vijl 775
Geldclips, briefopener, vijl
Startprijs 40 EUR
Theezeef + geboortelepel 739
Theezeef + geboortelepel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Set sieraden, met glas 732
3 Set sieraden, met glas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Antiek boek 2161
Antiek boek

Resultaat:

20 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw 725
Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Boek 2154
Boek

Resultaat:

25 EUR

2 Wandkandelaars met figuren 2147
2 Wandkandelaars met figuren
Startprijs 400 EUR