Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G

Chinese kom met lotusbloemen
Startprijs 2.500 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.

5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

2 Glazen bolvazen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Kristallen flacon, zilv. montuur
Resultaat: 40 EUR

Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.

3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR

Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G

Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR

Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G

Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

Beeldje, meisje op stoel
Startprijs 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Bronzen beeldjes
Startprijs 170 EUR

Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G

Houten figuur
Startprijs 60 EUR

Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G

3 Bronzen beelden
Startprijs 100 EUR

Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm

Bronzen beeld Eugen Wagner
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G

Groot Art Deco beeld, gondel
Startprijs 850 EUR

Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...

Handgeknoopte Kelim
Startprijs 60 EUR

Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196

Chinees tapijt
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G

Groot kleed
Resultaat: 135 EUR

Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G

Bordenrek
Startprijs 60 EUR

Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G

Eiken luierkabinet
Startprijs 400 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...

Notenhouten buffetkast
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...

Grote blaasbalg
Startprijs 120 EUR

Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.

Massief eiken bijzet tafeltje
Startprijs 150 EUR

Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm

Wandconsole tafel met mameren blad
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G

E.J. Ligtelijn
Startprijs 700 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G

W. v/d Vliet
Startprijs 940 EUR

W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

10 Bolcollier magneetsluitingen
Startprijs 40 EUR

Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm

Zirkonia ketting 925/000
Startprijs 30 EUR

Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.

Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat

Inktstel met zilver
Startprijs 125 EUR

Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...

Multicolor oorstekers
Startprijs 70 EUR

Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw

Lot barnsteen sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.

Kristallen Tazza met zilveren voet
Startprijs 125 EUR

Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...

Oorknoppen Witgoud met briljant
Resultaat: 50 EUR

Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.

2 Kleine schommelstoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee kleine antieke Engelse schommelstoelen, met leer bekleed, omstreeks 1900 in goede staat 106x55x70cm.

Ring WG, briljant
Startprijs 80 EUR

Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.

Theetafel
Resultaat: 60 EUR

Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 110 EUR

Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G

3 Deel zilver
Resultaat: 30 EUR

Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...

8 Zilveren kaarthouders
Startprijs 75 EUR

Acht zilveren kaartenhouders, 925/000, met diverse Aziatische voorstellingen. totaal ca. 29 gr. Grootte ca 20-25 mm.

Zes zilveren ringen
Resultaat: 50 EUR

Lot met zes zilveren ringen, 925/000, Breed model met kleurstenen. Nieuw ca. 98 gr.

Geldclips, briefopener, vijl
Startprijs 40 EUR

Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.

Antiek boek
Resultaat: 20 EUR

Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R

Boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G

2 Wandkandelaars met figuren
Startprijs 400 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.

Theezeef + geboortelepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren theezeef en geboortelepel, 835/000. Beiden Hollands. Theezeef met een afbeelding van een schip in de bak en op de steel MT.: B.W. van Eldik, Zutphen jl.: k: 1920. en een geboortelepel met dub...

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw
Resultaat: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,

3 Set sieraden, met glas
Resultaat: 15 EUR

3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...