Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met princes
Geen vanafprijs

Gouden ring, 750/000, princes geslepen diamant. Strakke ring met vierkante witgouden zetting bezet met een princes geslepen diamant, ca 0.48 crt TC-P2. ø 58, ca. 9,3 gr. Breedte 6 mm.

Drie medailles/munten
Startprijs 10 EUR

Drie bronzen penningen Maria Anna, Praag, Chicago 1833-1933, Duitse penning Medici 2,8-4,2ø Cond:R

Lot diverse sieraden
Startprijs 15 EUR

Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

3 Messing bewerkte schotels
Startprijs 15 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

Salontafel wortelnoten
Startprijs 15 EUR

Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G

Porseleinen beeld, slager
Startprijs 15 EUR

Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G

Twee borden grensovergang
Startprijs 15 EUR

Twee grote antieke societe borden ceramique Maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R

Twee koralenkettingen
Startprijs 20 EUR

Twee collier van koraal. Een collier met bloedkoralen takjes, 6-34 mm, wat gevlekt, met onedele sluiting. Lengte 54 cm. En een collier van wit/roze koraal met takjes, 5-48 mm, lengte 50 cm, met onedel...

Zilveren lepel
Startprijs 20 EUR

Zilver vergulde kerstlepel, Deens. Kerstlepel versierd met blauw emaille voorzien van gouden sterren, "jul 1964". MT.: A.Michelsen. ca. 48 gr. Lengte 16 cm. Cond.: G

2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR

Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...

2 Zilveren hangers met parel
Startprijs 20 EUR

Twee zilveren hangers, 925/000 met parel. hanger in V-vorm met daartussen een grijze parel geklemd. Bevestigd aan en stalen collier. Nieuw

Zilveren mosterdpothouder
Startprijs 20 EUR

Zilveren houder, 835/000 voor een mosterdpotje. Houder voorzien van een voorstelling van mannen aan tafel. Uitgewerkte houder op drie bewerkte pootje. Mt.: Niekerk Schoonhoven ø 4,5x5 cm. ca 38,5 gr. ...

Zilveren vorkje
Startprijs 20 EUR

Zilveren vorkje, 835/000, Hollands. Vier-tands vorkje met gecontourneerde steel versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. MT.: onleesbaar jl.: 1860. Lengte 13,5 cm. ca. 14 gr. In goede staat.

Modern parelcollier
Startprijs 20 EUR

Modern parelcollier met karabijnsluiting en zwart kunstleer, ca 38 gr, Lengte 44cm

Driedelige ring
Startprijs 20 EUR

Driedelige zilveren ring; Aigner, ø 54, ca 12,8gr Nieuw

2 Parelcolliers
Startprijs 20 EUR

Twee parelcolliers, een Majorica collier met goud op zilveren sluiting, ø parel 7 mm, lengte 45 cm. En een 3 rijig collier van immitatieparels, ø 5 mm, bevestigd aan een zilveren slot met zirconia's e...

Ets duits
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk, Duitse school, Seilbahn station mijnbouw, ets op papier 32x25cm Cond:G

Tekening, paarden
Startprijs 20 EUR

Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 20 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 20 EUR

Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G

Kunstwerk, extended systems
Startprijs 20 EUR

Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G

Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Startprijs 20 EUR

Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G