29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Gouden ring met princes 958
Gouden ring met princes
Geen vanafprijs
Drie medailles/munten 2729
Drie medailles/munten
Startprijs 10 EUR
Lot diverse sieraden 899
Lot diverse sieraden
Startprijs 15 EUR
Aquarel, 18e eeuw 1473
Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR
3 Messing bewerkte schotels 2168
3 Messing bewerkte schotels
Startprijs 15 EUR
Salontafel wortelnoten 4234
Salontafel wortelnoten
Startprijs 15 EUR
Porseleinen beeld, slager 6172
Porseleinen beeld, slager
Startprijs 15 EUR
Twee borden grensovergang 6354
Twee borden grensovergang
Startprijs 15 EUR
Twee koralenkettingen 609
Twee koralenkettingen
Startprijs 20 EUR
Zilveren lepel 667
Zilveren lepel
Startprijs 20 EUR
2 Zilver vergulde vleesvorkjes 695
2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR
2 Zilveren hangers met parel 702
2 Zilveren hangers met parel
Startprijs 20 EUR
Zilveren mosterdpothouder 723
Zilveren mosterdpothouder
Startprijs 20 EUR
Zilveren vorkje 790
Zilveren vorkje
Startprijs 20 EUR
Modern parelcollier 909
Modern parelcollier
Startprijs 20 EUR
Driedelige ring 910
Driedelige ring
Startprijs 20 EUR
2 Parelcolliers 938
2 Parelcolliers
Startprijs 20 EUR
Ets duits 1270
Ets duits
Startprijs 20 EUR
Tekening, paarden 1452
Tekening, paarden
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Folmer Bonnen 1465
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Sören Vibery 1466
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR
3 Schilderijen met pierrots 1467
3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 20 EUR
Kunstwerk, extended systems 1490
Kunstwerk, extended systems
Startprijs 20 EUR
Helen Nieuwendijk, Golfer '92 1491
Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Startprijs 20 EUR