Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3196 Resultaten
Kavel: 6035

Grote Yixing theepot

Resultaat: 4.600 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G


Kavel: 3504

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 2.800 EUR

Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G


Kavel: 6000

2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil

Resultaat: 2.400 EUR

Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm


Kavel: 4084

Duitse barok secretaire, 18e eeuw

Resultaat: 2.300 EUR

Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...


Kavel: 3503

Engelse staande klok

Resultaat: 2.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande officiersklok met Carrilion op 13 bellen en slagwerk op grote bel, met 6 melodieen(messing muziekrol) diverse marsen van infanterie, met mahoniehouten kast 245cm. Cond...


Kavel: 6138

Chinese beker, fruit

Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Roze citruspers met floraal en gouddecor, gemerkt, in goede staat 6xø15,5cm


Kavel: 6156

Aardewerken vaas

Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G


Kavel: 3507

Tafelklok met bellen

Resultaat: 1.800 EUR

Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...


Kavel: 3542

Mahonie staande klok

Resultaat: 1.750 EUR

Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G


Kavel: 6001

Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4

Resultaat: 1.700 EUR

Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.


Kavel: 2001

2 Empire kandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G


Kavel: 1

Zilveren Joodse kandelaar

Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige Joodse kandelaar, Chanoeka, zilver 925/000. Een grote 9 lichts olie-kandelaar met oliekannetje prachtig versierd met vierkante uitgewerkte voet, met 9 lichten bevestigd aan gekrulde floraal...


Kavel: 5002

Groot beeld, Maurice le Blanc

Resultaat: 1.500 EUR

Zeer groot antiek bronzen beeld gesigneerd, Maurice le Blanc 1864-1941, omstreeks 1900 voorstellende een indiaan te paard met slang, 65x82x26cm. in goede staat.


Kavel: 2010

Chinese dekseldoos

Resultaat: 1.500 EUR

Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G


Kavel: 6339

2 Fam Verte tegels met karpers

Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G


Kavel: 1035

Schilderij Puhonny

Resultaat: 1.400 EUR

V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G


Kavel: 1021

Klaas Bernink

Resultaat: 1.340 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G


Kavel: 3502

Pendule met hond

Resultaat: 1.250 EUR

Antieke Franse messing gepolijste directoire pendule, omstreeks 1800, 2 kleurig, recentelijk professioneel gepolijst en donker gepatineerd, 8 daags Frans uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag, vo...


Kavel: 1001

Klinkenberg, Zeeuws meisje

Resultaat: 1.150 EUR

J.C.K Klinkenberg, Den Haag 1852-1924, Zeeuws meisje met provenance, olieverf op linnen 20x15cm. Cond:G


Kavel: 4092

Ingelegde vitrinekast

Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G


Kavel: 6340

Fam Verte penselenpotje

Resultaat: 1.100 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G


Kavel: 4003

Chesterfield bankstel

Resultaat: 1.000 EUR

Modern Chesterfield bruin lederen bankstel, met hoogglans hout afgezet, 2 stoelen en 1 bank, omstreeks 1990, hoge aanschafwaarde, in goede staat 90x195x105cm en 90x120x105cm.


Kavel: 3521

Groot uurwerk 2x

Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm


Kavel: 4064

Eiken kabinet

Resultaat: 950 EUR

Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G


Kavel: 743

Zilveren bestek

Resultaat: 930 EUR

Groot lot zilveren bestek bestaande uit 18 tafelvorken en -lepels, een opdienlepel en 15 theelepels. Frans, 800/000 met een fraaie gegraveerde biedermeier bewerking. Opdienlepel met uitgewerkte bak in...


Kavel: 6032

Vierkante Fam Rose vaas

Resultaat: 900 EUR

Oude Chinees porseleinen vierkante vaas uit de republikeinse periode, met figuren en lampionnen decor en gouddecor, gemerkt en in goede staat 28x13x13cm.


Kavel: 551

Gouden ring briljant

Resultaat: 900 EUR

Mooie witgouden ring, 585/000 met een grote briljant. Ring met een klassiek chaton, 6 poten, met daarin een briljant 1,00 crt White/1e Pique. Met aankoopbewijs uit 2005 nieuwwaarde €3850,- In goede s...


Kavel: 4095

Wortelnoten barok secretaire

Resultaat: 900 EUR

Ingelegde wortelnoten orgelgebogen Hollandse barok secretaire met openslaande knieen, 20e eeuw, bronzen beslag, in originele staat 94x47x93cm. Cond:G


Kavel: 6003

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.


Kavel: 1066

L. Meyer

Resultaat: 900 EUR

L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G


Kavel: 3656

Schilderijklok

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R


Kavel: 3549

Pendule met schrijvende putti

Resultaat: 850 EUR

Antieke Franse vergulde pendule met marmer omstreeks 1870, marmer op perkament schrijvende putti, origineel 8 daags uurwerk A.D. Mougin, prachtige vergulding, in zeer goede staat 33cm.


Kavel: 17

Zilveren servies met comfoor

Resultaat: 850 EUR

Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...


Kavel: 4008

Notenhouten ladencommode

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...


Kavel: 3636

Bronzen Lenzkirch pendule

Resultaat: 825 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G


Kavel: 30

Antieke gouden armband

Resultaat: 800 EUR

Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...


Kavel: 2008

Frans reiskistje

Resultaat: 800 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G


Kavel: 6002

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G


Kavel: 4063

Piano Jamaha

Resultaat: 750 EUR

Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.


Kavel: 532

Bloedkoraal

Resultaat: 750 EUR

Snoer met bloedkoralen met een mooie rode kleur, kaasvormig, ø 9 mm. ca 62 gr. Mooie kwaliteit. Lengte 52 cm.


Kavel: 4

Gouden riviere ring met briljant

Resultaat: 750 EUR

Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.


Kavel: 4223

Wortelnoten kabinet

Resultaat: 750 EUR

Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G


Kavel: 3

Collier van bloedkoralen

Resultaat: 725 EUR

Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...


Kavel: 55

Gouden ring met tanzaniet en briljant

Resultaat: 700 EUR

Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...


Kavel: 32

Gouden brede armband

Resultaat: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.


Kavel: 4182

Eiken tweedeurs kast

Resultaat: 700 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.


Kavel: 3518

Twentse stoelklok

Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.


Kavel: 5008

Houten Madonna

Resultaat: 700 EUR

Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G