Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Terracotta strijdwagen, leeuwen
Startprijs 25 EUR

Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G

2 Delen porselein
Startprijs 25 EUR

Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...

27x Hutschenreuther kop en schotels
Startprijs 25 EUR

Duits Hutschenreuther porselein, 27 delen, Selb, decorJurvel, minimale chip mogelijk 5-14cm. Cond:G

2x aardewerk
Startprijs 25 EUR

Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G

3 Yixing trekpotjes
Startprijs 25 EUR

Drie oude Chinese Yixing dekselcups, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8-10.5cm. Cond:G

Kristallen vaas + fruitschaal
Startprijs 25 EUR

Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G

2 Opaline vazen
Startprijs 25 EUR

Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G

9 x bowlschaal
Startprijs 25 EUR

Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G

Wekker klokje
Startprijs 25 EUR

Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R

Munten/Postzegelset Vaticaan 2000 (misslag)
Startprijs 25 EUR

Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Bewerkte koperen ketel
Startprijs 25 EUR

Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.

Barometer
Startprijs 25 EUR

Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 25 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

2 Plated schalen
Startprijs 25 EUR

Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G

2x Knipkunst
Startprijs 25 EUR

Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G

Stilleven
Startprijs 25 EUR

D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Landschap met molen
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 25 EUR

A.W.Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G

3 Engelse prenten
Startprijs 25 EUR

Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G

2 Werken Duvaux 1894, 1895
Startprijs 25 EUR

Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G

Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 25 EUR

G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G

Zilveren inktpotje
Startprijs 25 EUR

Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...

Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat

Zilveren cijfers + flacon
Startprijs 25 EUR

Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G

Duits mes en vleesvork
Startprijs 25 EUR

Duits mes met 800/000 zilveren heft met florale motieven en een vleesvork met fraai zilveren heft met tweezijdige florale motieven 21cm.

Kristallen asbak, zilv. montuur
Startprijs 25 EUR

Geslepen dikwandige kristallen asbak met fraaie geslepen ster op de bodem met 835/000 zilveren montuur Mt: J. Kóhler Amsterdam ø8cm.

Zilveren kruis Quinn
Startprijs 25 EUR

Massief zilveren kruis, 925/000, gerhodineerd. Kruis voorzien van gediamanteerde bewerking, merk Quinn Grootte 28x20 mm. ca. 4,6 gr.

Zilveren taartschep
Startprijs 25 EUR

Mooie zilveren taartschep, Jugendstil,, Hollands 835/000 Een taartschep met een gecontourneerde puntschep opengewerkt voorzien van gravurebewerking, een getorste steel met hartvorm, voorzien van parel...

Zilveren armband met carneool
Startprijs 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.

Zilveren oorstekers
Startprijs 25 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000. Omgeslagen driehoeken, gematteerd. ø 15 mm. ca. 3,5 gr. Nieuw

Zilveren oorhangers turkoois
Startprijs 25 EUR

Zilveren oorhangers met turkoois, 925/000. Oorhaken met een hanger in de vorm van een halve maan versierd met gravure en een ovaal geslepen turkoois. ø 20 mm. ca. 4,7 gr.

Zilveren zirkonia ring
Startprijs 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met wit ronde gefacceteerde zirkonia's. Grootte 24x22mm. ø 56, ca 8,6gr. Nieuw

Twee lepels in casette
Startprijs 25 EUR

Twee fraaie lepels, verzilverd, met parelmoersteel in originele cassette. Lengte 16,5 cm

Modern zilveren collier 925/000
Startprijs 25 EUR

Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm

Gebaksset
Startprijs 20 EUR

Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G

Kavel celadon + dekselschaal
Startprijs 20 EUR

Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G

Kavel satsuma
Startprijs 20 EUR

Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G

Kruik en bierpul
Startprijs 20 EUR

Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 20 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd

Beeldje Nymfenburg
Startprijs 20 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

Tegeltableau
Startprijs 20 EUR

Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G

5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

Antieke stoel
Startprijs 20 EUR

Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.

Oude Steiff beer
Startprijs 20 EUR

Zeer oude Steiff beer, omstreeks 1920, 29cm. Cond:R

Majolica petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G

Lakstempels afdruk
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G

Dienblaadje met omranding
Startprijs 20 EUR

Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G