Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Yixing theepot
Resultaat: 4.600 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 2.800 EUR

Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G

2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil
Resultaat: 2.400 EUR

Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm

Duitse barok secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 2.300 EUR

Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...

Engelse staande klok
Resultaat: 2.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande officiersklok met Carrilion op 13 bellen en slagwerk op grote bel, met 6 melodieen(messing muziekrol) diverse marsen van infanterie, met mahoniehouten kast 245cm. Cond...

Chinese beker, fruit
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Roze citruspers met floraal en gouddecor, gemerkt, in goede staat 6xø15,5cm

Aardewerken vaas
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G

Tafelklok met bellen
Resultaat: 1.800 EUR

Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...

Mahonie staande klok
Resultaat: 1.750 EUR

Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G

Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.

2 Empire kandelaren
Resultaat: 1.600 EUR

Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G

Zilveren Joodse kandelaar
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige Joodse kandelaar, Chanoeka, zilver 925/000. Een grote 9 lichts olie-kandelaar met oliekannetje prachtig versierd met vierkante uitgewerkte voet, met 9 lichten bevestigd aan gekrulde floraal...

Groot beeld, Maurice le Blanc
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer groot antiek bronzen beeld gesigneerd, Maurice le Blanc 1864-1941, omstreeks 1900 voorstellende een indiaan te paard met slang, 65x82x26cm. in goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 1.500 EUR

Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G

2 Fam Verte tegels met karpers
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G

Schilderij Puhonny
Resultaat: 1.400 EUR

V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G

Klaas Bernink
Resultaat: 1.340 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G

Pendule met hond
Resultaat: 1.250 EUR

Antieke Franse messing gepolijste directoire pendule, omstreeks 1800, 2 kleurig, recentelijk professioneel gepolijst en donker gepatineerd, 8 daags Frans uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag, vo...

Klinkenberg, Zeeuws meisje
Resultaat: 1.150 EUR

J.C.K Klinkenberg, Den Haag 1852-1924, Zeeuws meisje met provenance, olieverf op linnen 20x15cm. Cond:G

Ingelegde vitrinekast
Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G

Fam Verte penselenpotje
Resultaat: 1.100 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G

Chesterfield bankstel
Resultaat: 1.000 EUR

Modern Chesterfield bruin lederen bankstel, met hoogglans hout afgezet, 2 stoelen en 1 bank, omstreeks 1990, hoge aanschafwaarde, in goede staat 90x195x105cm en 90x120x105cm.

Groot uurwerk 2x
Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm

Eiken kabinet
Resultaat: 950 EUR

Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G

Zilveren bestek
Resultaat: 930 EUR

Groot lot zilveren bestek bestaande uit 18 tafelvorken en -lepels, een opdienlepel en 15 theelepels. Frans, 800/000 met een fraaie gegraveerde biedermeier bewerking. Opdienlepel met uitgewerkte bak in...

Vierkante Fam Rose vaas
Resultaat: 900 EUR

Oude Chinees porseleinen vierkante vaas uit de republikeinse periode, met figuren en lampionnen decor en gouddecor, gemerkt en in goede staat 28x13x13cm.

Gouden ring briljant
Resultaat: 900 EUR

Mooie witgouden ring, 585/000 met een grote briljant. Ring met een klassiek chaton, 6 poten, met daarin een briljant 1,00 crt White/1e Pique. Met aankoopbewijs uit 2005 nieuwwaarde €3850,- In goede s...

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 900 EUR

Ingelegde wortelnoten orgelgebogen Hollandse barok secretaire met openslaande knieen, 20e eeuw, bronzen beslag, in originele staat 94x47x93cm. Cond:G

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.

L. Meyer
Resultaat: 900 EUR

L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G

Schilderijklok
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R

Pendule met schrijvende putti
Resultaat: 850 EUR

Antieke Franse vergulde pendule met marmer omstreeks 1870, marmer op perkament schrijvende putti, origineel 8 daags uurwerk A.D. Mougin, prachtige vergulding, in zeer goede staat 33cm.

Zilveren servies met comfoor
Resultaat: 850 EUR

Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...

Notenhouten ladencommode
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...

Bronzen Lenzkirch pendule
Resultaat: 825 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G

Antieke gouden armband
Resultaat: 800 EUR

Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...

Frans reiskistje
Resultaat: 800 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G

Piano Jamaha
Resultaat: 750 EUR

Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.

Bloedkoraal
Resultaat: 750 EUR

Snoer met bloedkoralen met een mooie rode kleur, kaasvormig, ø 9 mm. ca 62 gr. Mooie kwaliteit. Lengte 52 cm.

Gouden riviere ring met briljant
Resultaat: 750 EUR

Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.

Wortelnoten kabinet
Resultaat: 750 EUR

Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G

Collier van bloedkoralen
Resultaat: 725 EUR

Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...

Gouden ring met tanzaniet en briljant
Resultaat: 700 EUR

Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...

Gouden brede armband
Resultaat: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.

Eiken tweedeurs kast
Resultaat: 700 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Twentse stoelklok
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.

Houten Madonna
Resultaat: 700 EUR

Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G

2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien
Resultaat: 700 EUR

Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.

Antieke viool in koffer
Resultaat: 700 EUR

Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G

Gouden choker
Resultaat: 660 EUR

Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...

Gouden slavenband met briljant
Startprijs 650 EUR

Gouden slavenband, 585/000, bezet met briljanten. Massieve slavenband, rechte buis, 4 mm breed, bezet met 20 briljant geslepen diamanten in de band. Totaal ca. 1,00 crt C-P2. ca. 17 gr. ø 60x53 mm. Me...

Groot stilleven, Romeny
Resultaat: 650 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm Cond:G

Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G

Schilderij, Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik, Hengelo 1954-2002, fantasie figuur, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Chinees geschilderd trekpotje
Resultaat: 625 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie roze decor in landschap, en gouddecor in goede staat 17x16x9cm

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 600 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G

Gotisch kistje
Resultaat: 600 EUR

Kleine eikenhouten gotische kist 15e-16e eeuws, met originele slotplaat en scharnieren(binnenwerk slot mist) verder in goede originele staat 45x31x56cm. Cond:G

C. van de Windt
Resultaat: 600 EUR

Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G

Gouden armband met bloedkoraal
Resultaat: 600 EUR

Zeer fraaie gouden armband, 585/000, met schakels met bloedkoraal. Brede armband met ronde opengewerkte schakels met daartussen 5 ovaal opengewerkte schakels bezet met ovale bloedkoralen. Breedte 16 m...

Drakentafel
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten driehoekige drakentafel, met etage en lade, in goede originele staat 79x60x52cm.

Zilveren kluwenhouder met rokhaak
Resultaat: 590 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 835/000.Hollands. Bijzondere kluwenhouder met Biedermeierversieringen en een voorstelling van een stadsgezicht. Met peervormige rokhaak. MT.: L.van Maanen Sneek, Sne...

Schilderij H. Breedveld eendenfamillie
Resultaat: 575 EUR

Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Mahonie commode
Resultaat: 570 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 550 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.

Grote zuil met figuren
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten piedestal met damesbuste, historisme, neo renaissance, op 4spantpoot, in goede staat 144cm

Zilveren servies, 4-delig
Resultaat: 550 EUR

Fraai zilveren thee-, moccaservies, 835/000. Servies in een ovale vorm met een geribbeld motief, met de koffie- en theepot voorzien van houten oren. Model: Queen Ann. Afmeting: theepot: 26 x 11 x 18 c...

Artur Feudel
Resultaat: 550 EUR

Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G

Baykam Bedri, gouache
Resultaat: 550 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 550 EUR

Grote zilveren kandelaar, zilver 925/000, 8 lichts. Fraaie uitgewerkte kandelaar op ronde voet met 3 klauwpoten versierd met leeuwekoppen. Verder is kandelaar versierd met bloem en bladbewerking. 1 Li...

Schilderij
Resultaat: 540 EUR

Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, vaas met bloemen, olieverf op linnen 53x44cm Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 500 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa
Resultaat: 500 EUR

Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G

Houten Barock buste
Resultaat: 500 EUR

Grote Duitse Barock houtgestoken buste omstreeks 1700, met cherubijnkoppen en ranken, originele polychromie, 1 achterpoot vervangen, 59x32x17cm. Cond:G

Pendule Frankrijk 1860-1870
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met zwart marmer, Limpromptu de Versailles, omstreeks 1860 met 8 daags uurwerk en veerslinger, halfuurslag, Japy freres, 49cm. Cond:G

Twee empire bokalen
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame bronzen vuurvergulde kaarskandelaren Empire, omstreeks 1800, kandelaar omkeerbaar tot bokaal, met kariatyden en bokkepoten, fijn gecissileerd, mooie kwaliteit, 28,5-32cm Cond:G

Schilderij, Jos Lussenburg
Resultaat: 500 EUR

Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G

Kruis platina goud diamant
Startprijs 500 EUR

Mooi antiek kruis, uit platina bezet met diverse roos geslepen diamanten. Met gouden achterzijde. Bevestigd aan een fijn platina ankercollier. Lengte 45 cm. grootte kruis 6x3 cm. ca 11,45 gr.

2 Russisch zilveren lepels
Resultaat: 500 EUR

Twee Russische zilveren lepels, 84 zolotniks, rijkelijk versierd met emaille, op de bak een wapen, kroon en bloemen, voorzien van een deels getorste steel bekroond met een helblauwe kroon. Lengte 19 c...

Wortelnoten chippendale eethoek
Resultaat: 500 EUR

Grote wortelnoten Chippendale barokstijl eethoek met 6 stoelen, 2 met armleuning, 4 zonder, met klauwpoten, uittrektafel met 2 extra bladen, laklaag blad iets beschadigd, verder in goede staat, tafel:...

Jaeger Lecoultre horloge
Resultaat: 500 EUR

Stalen Jaeger LeCoultre horloge, automatisch horloge, met stalen band. nr.: 965230. ø 35 mm. Lengte 17 cm. Werkend

Zilveren bestek 6 persoons
Resultaat: 490 EUR

Zilveren bestek, 835/000, 6 persoons. Bestek bestaand uit 6 tafelvorken en -lepels, 6 dessertvorken en -lepels, 3 verschillende vleesvorkjes, een botermesje en een kleine en een grote opdienlepel met ...

Eikenhouten kast
Resultaat: 475 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, 4 deurs met lades, uitneembaar in goede staat, met ranken en leeuwenkoppen 200x157x67cm

Bronzen beeld, Moor
Resultaat: 450 EUR

Negentiende eeuwse bronzen figuur van een Arabische man met kruiken, gesigneerd Debut(marcel debut 1865-1933), en gietstempel, omstreeks 1880 32,5cm Cond:G

Witgouden ring met briljant en saffier
Resultaat: 450 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000 met briljanten en saffier. Ring met markiesvormige rozet, in het midden voorzien van een blauw saffier met daaromheen een dubbele rand met 24 briljanten, totaal ca. 0...

Schilderij, Madonna met kind
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G

Bijbel met zilver
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke zilveren bijbel met zilveren slot en ketting. Te Amsterdam bij de compag. 1766.MT.: B8. Bijbel met bruin lederen kaft, bewerkte bladeren. Voorzien van dubbel zilveren sluiting en 2 zilve...

Fotocamera op statief
Resultaat: 450 EUR

Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G

Gouden slavenband met diamant en blauw topaas
Resultaat: 440 EUR

Gouden slavenband, 585/000, rood goud, met een middenstuk met een rozet bezet met een blauwe topaas, omringd met 10 zetkastjes met diamanten met oud slijpsel. Tevens zitten er twee balkjes op de band ...

Engelse secretaire met opzet
Resultaat: 425 EUR

Achtiende eeuwse Engelse eikenhouten topbureau met messing beslag, 2 delig, mooi binnenleven met diverse lades en kelder, in goede originele staat 99x53x218cm

Breitling dameshorloge
Resultaat: 425 EUR

Breitling dameshorloge, Callistino Bicolor met zwarte wijzerplaat. modelnr.: B52045.1 Kastnr.: 20516. Krasje in het glas.

Zilveren oorijzer, gouden stiften
Resultaat: 425 EUR

Kap met zilver vergulde oorijzers, 835/000, versierd met parelrand en filigrain bewerking. Compleet met diverse mutsen. In redelijk goede staat.

Bonheur
Resultaat: 425 EUR

Hollandse 19e eeuwse Bonheur met snijwerk en tollen, in goede staat 230x110x50cm.

Eikenhouten Gotisch kistje
Resultaat: 425 EUR

Duitse 18e/19e eeuwse eikenhouten gotische kist met origineel beslag en vlinderslot, sleutel mist, 46x43x83cm. Cond:G

Eiken Engelse staande klok
Resultaat: 420 EUR

Antieke Engelse staande klok omstreeks 1800 met seconden en dagaanduiding, Robert Langley Chester. Eikenhouten klokkast met mahonie, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten. In goede staat 222c...