Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdams staand horloge 3504
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

2.800 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3503
Engelse staande klok

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Tafelklok met bellen 3507
Tafelklok met bellen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Mahonie staande klok 3542
Mahonie staande klok

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Pendule met hond 3502
Pendule met hond

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Groot uurwerk 2x 3521
Groot uurwerk 2x

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Pendule met schrijvende putti 3549
Pendule met schrijvende putti

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Schilderijklok 3656
Schilderijklok

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Bronzen Lenzkirch pendule 3636
Bronzen Lenzkirch pendule

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Twentse stoelklok 3518
Twentse stoelklok

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Pendule Frankrijk 1860-1870 3506
Pendule Frankrijk 1860-1870

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Haan comtoise 3574
Haan comtoise

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Eiken Engelse staande klok 3703
Eiken Engelse staande klok

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3613
Lantaarnklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Staande engelse klok 3614
Staande engelse klok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duitse pendule 3563
Duitse pendule

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Fries stoelklokje 3578
Fries stoelklokje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vergulde pendule 3513
Vergulde pendule

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Wortelnoten tafelklok 3522
Wortelnoten tafelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3525
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3543
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3524
Friese stoelklok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Tafelklok kwikslinger 3629
Tafelklok kwikslinger

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wortelnoten klok 3616
Wortelnoten klok

Resultaat:

200 EUR