Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen fruitschaal op voet
Resultaat: 160 EUR

Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G

18e Eeuwse melkkan
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen melkkan met deksel floraal en gouddecor, glazuurschade 16,5cm. Cond:G

13 antieke Tulp tegels
Resultaat: 150 EUR

Lot van 13 17e eeuwse tegels met tulpendecor, beschadigingen 13x13x1cm. Cond:R

7 Delen Makkum
Resultaat: 150 EUR

Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen figuren, vaas met figuur, omstreeks 1900, Altenburg Saxony, danseres, gemerkt N omstreeks 1930 of later 20-30cm.

Delfts aardewerken vrucht
Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuwse keramieken vrucht, Delfts? 19x16ø in goede staat

Porseleinen lamp
Resultaat: 130 EUR

Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm

Porseleinen schaal, KPM
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duits porseleinen KPM opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1900, handbeschilderd met floraal decor, kleine beschadigingen bovenrand, 9x19x22cm. Cond:R

Hummel 331, Crossroads, sign down
Resultaat: 125 EUR

Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos, H.: 17cm. Cond.: G

Satsuma vaas
Resultaat: 125 EUR

Prachtige hoogwaardige antieke Japanse Satsuma vaas met fijn geschilderde figuren en gouddecor, keizerlijke familie, chips voet 23x12ø Cond;G

St. Lucas vaas, groot
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke keramieken st Lukas Utrecht vaas, omstreeks 1920 nr 109 letter K en BX (bakfout?bobbeltjes buitenkant vaas) 29xø25cm. Cond:R/G

Chinese dekselterrine
Resultaat: 100 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen dekselterrine, 19e eeuws of later, met landschapsdecor 16x27x21cm. Cond:G

Meissen melkkan
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Duitse Meissen porseleinen melkkan, decor Streublümchen 14cm. omstreeks 1960

2 porseleinen vazen Empire stijl
Resultaat: 100 EUR

Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, gemerkt met twee zwaarden en kroon, in goede staat 41cm.

Meissen servies
Resultaat: 100 EUR

Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels omstreeks 1950, 1e keus, bloemen en gouddecor, in goede staat

Hutschenreuther servies
Resultaat: 100 EUR

Groot Duits Hutschenreuther servies, decor Chloe, bestaande uit: 5 presenteerschalen, theekan, koffiekan, suikerpot, melkkan, 2 dekselschalen, schaal, botervloot, eierdoppen, 6 mocca kop en schotel, 5...

Meissen bord, opengewerkte rand
Resultaat: 100 EUR

Antieke Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1920, Zwiebelmuster in goede staat 26,5øcm

2 Tegeltableau's, 17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e eeuwse Hollandse 4 pas tegeltableaus, 1x met granaatappel, en 1x met tulpen en tulpenbollen, 28x28cm Cond:R

Lladro beeld, Oosterse dame
Resultaat: 100 EUR

Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G

Chinese paraplubak
Resultaat: 100 EUR

Hoge zeskantige Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw met floraal en vogeldecor, in goede staat 54x17x19cm. Cond:G

Chinese vaas, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor (barst in vaas) 40cm. Cond:M

3 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Defltsblauwe borden, 1 bloemvaas klein, 2x groot (randglazuurschades) ø19,5 en ø34cm Cond:R/G

Familie Roze bord
Resultaat: 100 EUR

Oud antiek Chinees familie Roze porseleinen bord met figuren, dieren, krekels, vlinders en gouddecor, omstreeks 1900 of ouder , ø22,7cm.