Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Yixing theepot
Resultaat: 4.600 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G

2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil
Resultaat: 2.400 EUR

Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm

Chinese beker, fruit
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Roze citruspers met floraal en gouddecor, gemerkt, in goede staat 6xø15,5cm

Aardewerken vaas
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G

Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.

2 Fam Verte tegels met karpers
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G

Fam Verte penselenpotje
Resultaat: 1.100 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.

Vierkante Fam Rose vaas
Resultaat: 900 EUR

Oude Chinees porseleinen vierkante vaas uit de republikeinse periode, met figuren en lampionnen decor en gouddecor, gemerkt en in goede staat 28x13x13cm.

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G

2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien
Resultaat: 700 EUR

Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.

Chinees geschilderd trekpotje
Resultaat: 625 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie roze decor in landschap, en gouddecor in goede staat 17x16x9cm

Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa
Resultaat: 500 EUR

Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G

Meissen kan ca. 1880
Resultaat: 350 EUR

Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G

Lladro beeld, Joven Oriental sentado
Resultaat: 330 EUR

Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende Oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.

4 Kang Xi bordjes
Resultaat: 240 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R

Rosenthal servies, Maria bont
Resultaat: 200 EUR

Duits Rosenthal porseleinen Maria bont, bestaande uit: theekan, koffiekan, 3 roomkannen, suikerpot, botervloot, 12 ontbijtborden 7 kop en schotels, 7 losse schotels, minimale chip mogelijk, 10-24cm. C...

9 Diverse vaasjes/flesjes
Resultaat: 190 EUR

Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...

3x Antiek Chinees
Resultaat: 180 EUR

Drie x 17e/18e eeuws Chinees porselein, twee zeldzaam geschulpte borden met waterpartij en vogels, beide haarscheur en chip, een grote 17e eeuwse Wanli schotel met tuin en vogel voorstelling, geschulp...

VB schotel
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch Mettlach sierbord, meerkleurig, nr 879, met narren en buste beschilderd, in goede staat 35ø Cond:G

Meissen Plaquette 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm

4 Chinese kop & schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø

Bokkenrijder op zwart basement
Resultaat: 175 EUR

Grote porseleinen bokkenrijder op houten basement, 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Duitsland, gewei beschadigd verder in goede staat 46x38x20cm

2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G