Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Yixing theepot 6035
Grote Yixing theepot

Resultaat:

4.600 EUR

Verkocht
Amsterdams staand horloge 3504
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

2.800 EUR

Verkocht
2  Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil 6000
2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Duitse barok secretaire, 18e eeuw 4084
Duitse barok secretaire, 18e eeuw

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3503
Engelse staande klok

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese beker, fruit 6138
Chinese beker, fruit

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Aardewerken vaas 6156
Aardewerken vaas

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Tafelklok met bellen 3507
Tafelklok met bellen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Mahonie staande klok 3542
Mahonie staande klok

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4 6001
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Zilveren Joodse kandelaar 1
Zilveren Joodse kandelaar

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
2 Empire kandelaren 2001
2 Empire kandelaren

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos 2010
Chinese dekseldoos

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Groot beeld, Maurice le Blanc 5002
Groot beeld, Maurice le Blanc

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Schilderij Puhonny 1035
Schilderij Puhonny

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
2 Fam Verte tegels met karpers 6339
2 Fam Verte tegels met karpers

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Klaas Bernink 1021
Klaas Bernink

Resultaat:

1.340 EUR

Verkocht
Pendule met hond 3502
Pendule met hond

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Klinkenberg, Zeeuws meisje 1001
Klinkenberg, Zeeuws meisje

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Ingelegde vitrinekast 4092
Ingelegde vitrinekast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Fam Verte penselenpotje 6340
Fam Verte penselenpotje

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Groot uurwerk 2x 3521
Groot uurwerk 2x

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chesterfield bankstel 4003
Chesterfield bankstel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 4064
Eiken kabinet

Resultaat:

950 EUR