Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse munten
Resultaat: 20 EUR

Kavel met diverse munten waaronder; 2x Zilveren 10G (Nederland herrijst 1945 - 1970), 1x 10 euro 2002 (huwelijk Maxima-Alexander), 4 munten van 2,5G (Unie van Utrecht), 1x 2,5G 1980, 4x 1G (diverse j...

10 Cent 1849
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koning Willem IIO anno 1849, met punt. Kwaliteit: ZF

Hindelopen beschilderde regulateur
Resultaat: 20 EUR

Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.

Sallander klok
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.

Bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

Antieke notenhouten 6 kantig bijzettafeltje, omstreeks 1880, in goede staat 70x50x60cm.

Bestoken wandregaal
Resultaat: 20 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G

2 Gesigneerde glazen vazen, Lambert
Resultaat: 20 EUR

Twee moderne gesigneerde kristalglazen vazen 2e helft 20e eeuw, bolvaas en hoge vaas, in goede staat 16-30cm.

Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G

3 Imari vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm

Kavel Wedgwood
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Wedgwood, bisquit porselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand chip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G

Divers Wedgwood etc.
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C

3 Set sieraden, met glas
Resultaat: 15 EUR

3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...

Lot modesieraden
Resultaat: 15 EUR

Lot modesieraden bestaande uit een parelcollier, collier met hanger met glas en diverse hangers.

Chinees kralencollier
Resultaat: 15 EUR

Collier gemaakt van Chinese porseleinen kralen met bijpassende armband. Geknoopt collier met witte kralen met blauwe beschilderingen, ø 15 mm. met onedele sluiting. Met bijpassende armband, kralen ø 1...

Hollandse ronde barometer
Resultaat: 15 EUR

Oude Hollandse eikenhouten ronde barometer, omstreeks 1930 A.H Becker 6-22cm.

Friese kerfsnede el
Resultaat: 15 EUR

Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G

Zes coupes met karaf
Resultaat: 15 EUR

Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G

10 Delen bisquit porselein
Resultaat: 15 EUR

Tien delen antiek Bisquit porselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

Lot diverse sieraden
Resultaat: 10 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.