Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1268 Resultaten
Kavel: 6035

Grote Yixing theepot

Resultaat: 4.600 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G


Kavel: 3504

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 2.800 EUR

Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G


Kavel: 6000

2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil

Resultaat: 2.400 EUR

Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm


Kavel: 4084

Duitse barok secretaire, 18e eeuw

Resultaat: 2.300 EUR

Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...


Kavel: 3503

Engelse staande klok

Resultaat: 2.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande officiersklok met Carrilion op 13 bellen en slagwerk op grote bel, met 6 melodieen(messing muziekrol) diverse marsen van infanterie, met mahoniehouten kast 245cm. Cond...


Kavel: 6138

Chinese beker, fruit

Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Roze citruspers met floraal en gouddecor, gemerkt, in goede staat 6xø15,5cm


Kavel: 6156

Aardewerken vaas

Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G


Kavel: 3507

Tafelklok met bellen

Resultaat: 1.800 EUR

Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...


Kavel: 3542

Mahonie staande klok

Resultaat: 1.750 EUR

Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G


Kavel: 6001

Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4

Resultaat: 1.700 EUR

Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.


Kavel: 1

Zilveren Joodse kandelaar

Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige Joodse kandelaar, Chanoeka, zilver 925/000. Een grote 9 lichts olie-kandelaar met oliekannetje prachtig versierd met vierkante uitgewerkte voet, met 9 lichten bevestigd aan gekrulde floraal...


Kavel: 2001

2 Empire kandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G


Kavel: 2010

Chinese dekseldoos

Resultaat: 1.500 EUR

Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G


Kavel: 5002

Groot beeld, Maurice le Blanc

Resultaat: 1.500 EUR

Zeer groot antiek bronzen beeld gesigneerd, Maurice le Blanc 1864-1941, omstreeks 1900 voorstellende een indiaan te paard met slang, 65x82x26cm. in goede staat.


Kavel: 1035

Schilderij Puhonny

Resultaat: 1.400 EUR

V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G


Kavel: 6339

2 Fam Verte tegels met karpers

Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G


Kavel: 1021

Klaas Bernink

Resultaat: 1.340 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G


Kavel: 3502

Pendule met hond

Resultaat: 1.250 EUR

Antieke Franse messing gepolijste directoire pendule, omstreeks 1800, 2 kleurig, recentelijk professioneel gepolijst en donker gepatineerd, 8 daags Frans uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag, vo...


Kavel: 1001

Klinkenberg, Zeeuws meisje

Resultaat: 1.150 EUR

J.C.K Klinkenberg, Den Haag 1852-1924, Zeeuws meisje met provenance, olieverf op linnen 20x15cm. Cond:G


Kavel: 4092

Ingelegde vitrinekast

Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G


Kavel: 6340

Fam Verte penselenpotje

Resultaat: 1.100 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G


Kavel: 3521

Groot uurwerk 2x

Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm


Kavel: 4003

Chesterfield bankstel

Resultaat: 1.000 EUR

Modern Chesterfield bruin lederen bankstel, met hoogglans hout afgezet, 2 stoelen en 1 bank, omstreeks 1990, hoge aanschafwaarde, in goede staat 90x195x105cm en 90x120x105cm.


Kavel: 4064

Eiken kabinet

Resultaat: 950 EUR

Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G


Kavel: 743

Zilveren bestek

Resultaat: 930 EUR

Groot lot zilveren bestek bestaande uit 18 tafelvorken en -lepels, een opdienlepel en 15 theelepels. Frans, 800/000 met een fraaie gegraveerde biedermeier bewerking. Opdienlepel met uitgewerkte bak in...


Kavel: 551

Gouden ring briljant

Resultaat: 900 EUR

Mooie witgouden ring, 585/000 met een grote briljant. Ring met een klassiek chaton, 6 poten, met daarin een briljant 1,00 crt White/1e Pique. Met aankoopbewijs uit 2005 nieuwwaarde €3850,- In goede s...


Kavel: 1066

L. Meyer

Resultaat: 900 EUR

L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G


Kavel: 4095

Wortelnoten barok secretaire

Resultaat: 900 EUR

Ingelegde wortelnoten orgelgebogen Hollandse barok secretaire met openslaande knieen, 20e eeuw, bronzen beslag, in originele staat 94x47x93cm. Cond:G


Kavel: 6003

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.


Kavel: 6032

Vierkante Fam Rose vaas

Resultaat: 900 EUR

Oude Chinees porseleinen vierkante vaas uit de republikeinse periode, met figuren en lampionnen decor en gouddecor, gemerkt en in goede staat 28x13x13cm.


Kavel: 17

Zilveren servies met comfoor

Resultaat: 850 EUR

Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...


Kavel: 3549

Pendule met schrijvende putti

Resultaat: 850 EUR

Antieke Franse vergulde pendule met marmer omstreeks 1870, marmer op perkament schrijvende putti, origineel 8 daags uurwerk A.D. Mougin, prachtige vergulding, in zeer goede staat 33cm.


Kavel: 3656

Schilderijklok

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R


Kavel: 4008

Notenhouten ladencommode

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...


Kavel: 3636

Bronzen Lenzkirch pendule

Resultaat: 825 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G


Kavel: 30

Antieke gouden armband

Resultaat: 800 EUR

Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...


Kavel: 2008

Frans reiskistje

Resultaat: 800 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G


Kavel: 6002

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G


Kavel: 4

Gouden riviere ring met briljant

Resultaat: 750 EUR

Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.


Kavel: 532

Bloedkoraal

Resultaat: 750 EUR

Snoer met bloedkoralen met een mooie rode kleur, kaasvormig, ø 9 mm. ca 62 gr. Mooie kwaliteit. Lengte 52 cm.


Kavel: 4063

Piano Jamaha

Resultaat: 750 EUR

Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.


Kavel: 4223

Wortelnoten kabinet

Resultaat: 750 EUR

Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G


Kavel: 3

Collier van bloedkoralen

Resultaat: 725 EUR

Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...


Kavel: 32

Gouden brede armband

Resultaat: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.


Kavel: 55

Gouden ring met tanzaniet en briljant

Resultaat: 700 EUR

Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...


Kavel: 2219

Antieke viool in koffer

Resultaat: 700 EUR

Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G


Kavel: 3518

Twentse stoelklok

Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.


Kavel: 4182

Eiken tweedeurs kast

Resultaat: 700 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.


Kavel: 5008

Houten Madonna

Resultaat: 700 EUR

Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G


Kavel: 6004

2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien

Resultaat: 700 EUR

Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.


Kavel: 26

Gouden choker

Resultaat: 660 EUR

Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...


Kavel: 1005

Schilderij, Jan te Wierik

Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik, Hengelo 1954-2002, fantasie figuur, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G


Kavel: 1015

Jan te Wierik

Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G


Kavel: 1016

Jan te Wierik

Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm Cond:G


Kavel: 1033

Groot stilleven, Romeny

Resultaat: 650 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G


Kavel: 6030

Chinees geschilderd trekpotje

Resultaat: 625 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie roze decor in landschap, en gouddecor in goede staat 17x16x9cm


Kavel: 510

Gouden armband met bloedkoraal

Resultaat: 600 EUR

Zeer fraaie gouden armband, 585/000, met schakels met bloedkoraal. Brede armband met ronde opengewerkte schakels met daartussen 5 ovaal opengewerkte schakels bezet met ovale bloedkoralen. Breedte 16 m...


Kavel: 1055

C. van de Windt

Resultaat: 600 EUR

Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G


Kavel: 4010

Drakentafel

Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten driehoekige drakentafel, met etage en lade, in goede originele staat 79x60x52cm.


Kavel: 4054

Gotisch kistje

Resultaat: 600 EUR

Kleine eikenhouten gotische kist 15e-16e eeuws, met originele slotplaat en scharnieren(binnenwerk slot mist) verder in goede originele staat 45x31x56cm. Cond:G


Kavel: 4059

Wortelnoten barok secretaire

Resultaat: 600 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G


Kavel: 23

Zilveren kluwenhouder met rokhaak

Resultaat: 590 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 835/000.Hollands. Bijzondere kluwenhouder met Biedermeierversieringen en een voorstelling van een stadsgezicht. Met peervormige rokhaak. MT.: L.van Maanen Sneek, Sne...


Kavel: 1010

Schilderij H. Breedveld eendenfamillie

Resultaat: 575 EUR

Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G


Kavel: 4211

Mahonie commode

Resultaat: 570 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G


Kavel: 96

Zilveren kandelaar

Resultaat: 550 EUR

Grote zilveren kandelaar, zilver 925/000, 8 lichts. Fraaie uitgewerkte kandelaar op ronde voet met 3 klauwpoten versierd met leeuwekoppen. Verder is kandelaar versierd met bloem en bladbewerking. 1 Li...


Kavel: 170

Zilveren servies, 4-delig

Resultaat: 550 EUR

Fraai zilveren thee-, moccaservies, 835/000. Servies in een ovale vorm met een geribbeld motief, met de koffie- en theepot voorzien van houten oren. Model: Queen Ann. Afmeting: theepot: 26 x 11 x 18 c...


Kavel: 1079

Baykam Bedri, gouache

Resultaat: 550 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G


Kavel: 1080

Artur Feudel

Resultaat: 550 EUR

Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G


Kavel: 4021

Grote zuil met figuren

Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten piedestal met damesbuste, historisme, neo renaissance, op 4spantpoot, in goede staat 144cm


Kavel: 4162

Eikenhouten kabinet

Resultaat: 550 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.


Kavel: 1025

Schilderij

Resultaat: 540 EUR

Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, vaas met bloemen, olieverf op linnen 53x44cm Cond:G


Kavel: 246

2 Russisch zilveren lepels

Resultaat: 500 EUR

Twee Russische zilveren lepels, 84 zolotniks, rijkelijk versierd met emaille, op de bak een wapen, kroon en bloemen, voorzien van een deels getorste steel bekroond met een helblauwe kroon. Lengte 19 c...


Kavel: 956

Jaeger Lecoultre horloge

Resultaat: 500 EUR

Stalen Jaeger LeCoultre horloge, automatisch horloge, met stalen band. nr.: 965230. ø 35 mm. Lengte 17 cm. Werkend


Kavel: 1069

Van Noort, strandgezicht

Resultaat: 500 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G


Kavel: 1087

Schilderij, Jos Lussenburg

Resultaat: 500 EUR

Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G


Kavel: 2000

Twee empire bokalen

Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame bronzen vuurvergulde kaarskandelaren Empire, omstreeks 1800, kandelaar omkeerbaar tot bokaal, met kariatyden en bokkepoten, fijn gecissileerd, mooie kwaliteit, 28,5-32cm Cond:G


Kavel: 3506

Pendule Frankrijk 1860-1870

Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met zwart marmer, Limpromptu de Versailles, omstreeks 1860 met 8 daags uurwerk en veerslinger, halfuurslag, Japy freres, 49cm. Cond:G


Kavel: 4110

Wortelnoten chippendale eethoek

Resultaat: 500 EUR

Grote wortelnoten Chippendale barokstijl eethoek met 6 stoelen, 2 met armleuning, 4 zonder, met klauwpoten, uittrektafel met 2 extra bladen, laklaag blad iets beschadigd, verder in goede staat, tafel:...


Kavel: 5016

Houten Barock buste

Resultaat: 500 EUR

Grote Duitse Barock houtgestoken buste omstreeks 1700, met cherubijnkoppen en ranken, originele polychromie, 1 achterpoot vervangen, 59x32x17cm. Cond:G


Kavel: 6166

Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa

Resultaat: 500 EUR

Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G


Kavel: 64

Zilveren bestek 6 persoons

Resultaat: 490 EUR

Zilveren bestek, 835/000, 6 persoons. Bestek bestaand uit 6 tafelvorken en -lepels, 6 dessertvorken en -lepels, 3 verschillende vleesvorkjes, een botermesje en een kleine en een grote opdienlepel met ...


Kavel: 4001

Eikenhouten kast

Resultaat: 475 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, 4 deurs met lades, uitneembaar in goede staat, met ranken en leeuwenkoppen 200x157x67cm


Kavel: 56

Witgouden ring met briljant en saffier

Resultaat: 450 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000 met briljanten en saffier. Ring met markiesvormige rozet, in het midden voorzien van een blauw saffier met daaromheen een dubbele rand met 24 briljanten, totaal ca. 0...


Kavel: 365

Bijbel met zilver

Resultaat: 450 EUR

Grote antieke zilveren bijbel met zilveren slot en ketting. Te Amsterdam bij de compag. 1766.MT.: B8. Bijbel met bruin lederen kaft, bewerkte bladeren. Voorzien van dubbel zilveren sluiting en 2 zilve...


Kavel: 1109

Schilderij, Madonna met kind

Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G


Kavel: 2515

Fotocamera op statief

Resultaat: 450 EUR

Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G


Kavel: 5004

Bronzen beeld, Moor

Resultaat: 450 EUR

Negentiende eeuwse bronzen figuur van een Arabische man met kruiken, gesigneerd Debut(marcel debut 1865-1933), en gietstempel, omstreeks 1880 32,5cm Cond:G


Kavel: 305

Gouden slavenband met diamant en blauw topaas

Resultaat: 440 EUR

Gouden slavenband, 585/000, rood goud, met een middenstuk met een rozet bezet met een blauwe topaas, omringd met 10 zetkastjes met diamanten met oud slijpsel. Tevens zitten er twee balkjes op de band ...


Kavel: 294

Zilveren oorijzer, gouden stiften

Resultaat: 425 EUR

Kap met zilver vergulde oorijzers, 835/000, versierd met parelrand en filigrain bewerking. Compleet met diverse mutsen. In redelijk goede staat.


Kavel: 814

Breitling dameshorloge

Resultaat: 425 EUR

Breitling dameshorloge, Callistino Bicolor met zwarte wijzerplaat. modelnr.: B52045.1 Kastnr.: 20516. Krasje in het glas.


Kavel: 4009

Engelse secretaire met opzet

Resultaat: 425 EUR

Achtiende eeuwse Engelse eikenhouten topbureau met messing beslag, 2 delig, mooi binnenleven met diverse lades en kelder, in goede originele staat 99x53x218cm


Kavel: 4083

Eikenhouten Gotisch kistje

Resultaat: 425 EUR

Duitse 18e/19e eeuwse eikenhouten gotische kist met origineel beslag en vlinderslot, sleutel mist, 46x43x83cm. Cond:G


Kavel: 4189

Bonheur

Resultaat: 425 EUR

Hollandse 19e eeuwse Bonheur met snijwerk en tollen, in goede staat 230x110x50cm.


Kavel: 3574

Haan comtoise

Resultaat: 420 EUR

Achttiende eeuwse Franse schotelhaancomtoise, met peerslinger en wekker, wijzerplaat craquele en beschadigingen, 38x24x17cm Cond;R/G


Kavel: 3703

Eiken Engelse staande klok

Resultaat: 420 EUR

Antieke Engelse staande klok omstreeks 1800 met seconden en dagaanduiding, Robert Langley Chester. Eikenhouten klokkast met mahonie, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten. In goede staat 222c...


Kavel: 51

Collier goud, zilver en diamant

Resultaat: 400 EUR

Uniek antiek collier van goud, zilver en diamanten. Collier gemaakt uit schakels in de vorm van strikjes en ovaaltjes, bezet met veel kleine diamantjes. Breedte 10 mm. Lengte 40 cm. ca 46 gr. In goede...