Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Diverse munten 2709
Diverse munten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
10 Cent 1849 2722
10 Cent 1849

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hindelopen beschilderde regulateur 3689
Hindelopen beschilderde regulateur

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Sallander klok 3699
Sallander klok

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje 4192
Bijzettafeltje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bestoken wandregaal 4208
Bestoken wandregaal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4521
Perzisch kleed

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Gesigneerde glazen vazen, Lambert 5535
2 Gesigneerde glazen vazen, Lambert

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees porselein 6343
Chinees porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Imari vazen 6364
3 Imari vazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kavel Wedgwood 6392
Kavel Wedgwood

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Divers Wedgwood etc. 6393
Divers Wedgwood etc.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Set sieraden, met glas 732
3 Set sieraden, met glas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot modesieraden 786
Lot modesieraden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinees kralencollier 898
Chinees kralencollier

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Hollandse ronde barometer 2441
Hollandse ronde barometer

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Friese kerfsnede el 2478
Friese kerfsnede el

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zes coupes met karaf 5583
Zes coupes met karaf

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
10 Delen bisquit porselein 6365
10 Delen bisquit porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 805
Lot diverse sieraden

Resultaat:

10 EUR