29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

3196 Resultaten
Kavel: 6414

Kavel divers imari

Resultaat: 35 EUR

Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G

Kavel: 6415

Antieke majolica cachepot

Resultaat: 60 EUR

Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R

Kavel: 6416

Delfts blauw kaststel

Resultaat: 50 EUR

Kavel: 9000

Gouden slavenband met briljant

Startprijs 650 EUR