29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Duitse barok secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 2.300 EUR

2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil
Resultaat: 2.400 EUR

Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 2.800 EUR

Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G

Grote Yixing theepot
Resultaat: 4.600 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G