Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden choker 26
Gouden choker

Resultaat:

660 EUR

Verkocht
Perzische kamelenzak, Dagestan sumak 4503
Perzische kamelenzak, Dagestan sumak

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Raymond Weil Horloge 578
Raymond Weil Horloge

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Aardewerken vaas 6156
Aardewerken vaas

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Jaeger Lecoultre horloge 956
Jaeger Lecoultre horloge

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Maurice Lacroix horloge 577
Maurice Lacroix horloge

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Gouden choker van horlogeketting 251
Gouden choker van horlogeketting

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot sieraden 836
Lot sieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden armbandje 260
Gouden armbandje

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Gouden collier met hanger 258
Gouden collier met hanger

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden collier met kruis 181
Gouden collier met kruis

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien 6004
2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed 6003
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Iepenhouten Franse tafel 4023
Iepenhouten Franse tafel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Fotocamera op statief 2515
Fotocamera op statief

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kunstobject, stronk met metaalinleg 2436
Kunstobject, stronk met metaalinleg

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3 Miniaturen, 19e eeuw 2063
3 Miniaturen, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij H. Breedveld eendenfamillie 1010
Schilderij H. Breedveld eendenfamillie

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Zakhorloge 636
Zakhorloge

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot met 5 horloge 576
Lot met 5 horloge

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Set met granaat 180
Set met granaat

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Porseleinen ikoon 6270
Porseleinen ikoon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed 6002
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4 6001
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4

Resultaat:

1.700 EUR