29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

E.J. Ligtelijn 1022
E.J. Ligtelijn
Startprijs 700 EUR
Djokja zilveren dienblad 289
Djokja zilveren dienblad
Startprijs 560 EUR
Ring Pierre Cardin 282
Ring Pierre Cardin
Startprijs 40 EUR
Schilderij, landweggetje 1472
Schilderij, landweggetje

20 EUR

Jan te Wierik 1015
Jan te Wierik

650 EUR

Aardewerk klokkenstel 3600
Aardewerk klokkenstel
Startprijs 60 EUR
klokje met porselein 3593
klokje met porselein
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Folmer Bonnen 1465
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 20 EUR
Ets, Amsterdam 1458
Ets, Amsterdam

20 EUR

Fries kantoortje 3586
Fries kantoortje
Startprijs 300 EUR
Onduidelijk gesigneerd, modern 1451
Onduidelijk gesigneerd, modern

95 EUR

W. v/d Vliet 1008
W. v/d Vliet
Startprijs 940 EUR
Fries stoelklokje 3550
Fries stoelklokje
Startprijs 70 EUR
Friese staartklok 3543
Friese staartklok

250 EUR

Klokje in mahonie kast 3536
Klokje in mahonie kast
Startprijs 120 EUR
3 Kristallen hengselschalen 5534
3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR
10 Bolcollier magneetsluitingen 939
10 Bolcollier magneetsluitingen
Startprijs 40 EUR
Kristallen schotel, zilv. beugel 5527
Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR
Duitse glazen flacon 5520
Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR
Zirkonia ketting 925/000 932
Zirkonia ketting 925/000
Startprijs 30 EUR
Bep Toscani '93, 20/35 1422
Bep Toscani '93, 20/35
Startprijs 40 EUR
Schilderij, F. Riotte 1415
Schilderij, F. Riotte

60 EUR

2 Engelse prenten, 19e eeuw 1408
2 Engelse prenten, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Zilveren kandelaar 925
Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR