29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Zirkonia ketting 925/000 932
Zirkonia ketting 925/000
Startprijs 30 EUR
Zilveren kandelaar 925
Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR
Inktstel met zilver 918
Inktstel met zilver
Startprijs 125 EUR
Multicolor oorstekers 889
Multicolor oorstekers
Startprijs 70 EUR
Lot barnsteen sieraden 882
Lot barnsteen sieraden

50 EUR

Kristallen Tazza met zilveren voet 875
Kristallen Tazza met zilveren voet
Startprijs 125 EUR
2 Bisquit wijwaterbakjes + Mariabeeld 6240
2 Bisquit wijwaterbakjes + Mariabeeld
Startprijs 30 EUR
5 Delen Lladro 6233
5 Delen Lladro

60 EUR

Twee Staffordshire hondjes 6226
Twee Staffordshire hondjes

40 EUR

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw 4042
Leeuwenkopstoel, 19e eeuw

234 EUR

Eiken Empire commode 4035
Eiken Empire commode

150 EUR

Oorknoppen Witgoud met briljant 839
Oorknoppen Witgoud met briljant

50 EUR

Ring WG, briljant 832
Ring WG, briljant
Startprijs 80 EUR
Secretaire 4028
Secretaire
Startprijs 400 EUR
3 Deel zilver 825
3 Deel zilver

30 EUR

8 Yixing kopjes 6190
8 Yixing kopjes
Startprijs 50 EUR
Delfts polychroom kaststel 6183
Delfts polychroom kaststel
Startprijs 35 EUR
Notenhouten Grunder tafelklokje 3700
Notenhouten Grunder tafelklokje

35 EUR

8 Zilveren kaarthouders 789
8 Zilveren kaarthouders
Startprijs 75 EUR
Zonneklokje 3693
Zonneklokje

60 EUR

Zes zilveren ringen 782
Zes zilveren ringen

50 EUR

Chinees bord (chip) 6140
Chinees bord (chip)

80 EUR

Grote figurenpendule 3686
Grote figurenpendule
Startprijs 400 EUR
Geldclips, briefopener, vijl 775
Geldclips, briefopener, vijl
Startprijs 40 EUR