Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, panfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 2.750 EUR

Zeldzame grote vuurvergulde bronzen Louis Seize, directoire pendule omstreeks 1780, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, met korenschoven putti, werkende boer met zeis en vrouw met vogels en vogelnest...

Pendule met hond
Resultaat: 1.250 EUR

Antieke Franse messing gepolijste directoire pendule, omstreeks 1800, 2 kleurig, recentelijk professioneel gepolijst en donker gepatineerd, 8 daags Frans uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag, vo...

Engelse staande klok
Resultaat: 2.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande officiersklok met Carrilion op 13 bellen en slagwerk op grote bel, met 6 melodieen(messing muziekrol) diverse marsen van infanterie, met mahoniehouten kast 245cm. Cond...

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 2.800 EUR

Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G

Schwarzwalder klokkenstel
Startprijs 2.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G

Pendule Frankrijk 1860-1870
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met zwart marmer, Limpromptu de Versailles, omstreeks 1860 met 8 daags uurwerk en veerslinger, halfuurslag, Japy freres, 49cm. Cond:G

Tafelklok met bellen
Resultaat: 1.800 EUR

Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...

Klok met barometer op ijzeren stoel
Startprijs 1.600 EUR

Uiterst zeldzame Richard Freres tafel barometer klok, met notenhouten kast en zwaar groot bronzen uurwerk nr 141576 met hygrometer en temperatuurmeter, gecompliceerd uurwek 58x41x31cm. Cond:G

Klokkenstel met plaquettes
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G

Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 2.750 EUR

Grote 19e eeuwse Boulleklok met rood schildpad, gesigneerd H.Luppens Bruxelles, gave emaille wijzerplaat met cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger met grote zon, omstreeks 1870, in ...

Franse pendule, man met paard
Startprijs 125 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse pendule, voorstellende een man met paard bij voederplaats, compositiemetaal met albast, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterpoten zitten er los bij, moet gesoldeerd worden 4...

Franse pendule, vrouw met kind
Resultaat: 150 EUR

Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G

Vergulde pendule
Resultaat: 260 EUR

Negentiende eeuwse vergulde bronzen pendule, ongereinigd, 8 daags uurwerk met veerophanging, halfuurslag, sterk vervuild, vleugels vrouw missen 35cm. Cond:R/G

Klokkenstel
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm

Pendulestel met 2 figuren
Startprijs 150 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met stil 8 daags uurwerk, achterpoten zijn vervangen, chips marmer, hand af 29x52cm. Cond:R

Vuurvergulde pendule
Startprijs 750 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...

Atmos klok,
Startprijs 800 EUR

Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G

Twentse stoelklok
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.

Klok met bronzen beeld
Startprijs 650 EUR

Grote antieke Franse brons met marmeren pendule, omstreeks 1870, met bronzen jonge geleerde met boeken en passer+haakse hoek, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 59cm.

Franse pendule, verguld basement
Startprijs 190 EUR

Negentiende eeuwse Franse pendule met verguld basement, figuren voorstelling, moeder met kind onder druivenrank(compositiemetaal) 43cm. Cond:R/G

Groot uurwerk 2x
Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G

Vuurvergulde Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Franse vergulde pendule, moeder met lezend kind omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag, mooie vergulding en gave wijzerplaat 49x49x18cm. in goede staat

Friese stoelklok
Resultaat: 225 EUR

Grote oude antieke Friese stoelklok met wekker, latere beschildering 70cm. Cond:R/G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten staartklok omstreeks 1800 met dubbele kap, beschilderde houten panelen achter glas, landschapsdecors, originele patina in goede staat 165cm. Cond:G

Franse comtoise
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met lithografie op wijzerplaat, en harpslinger, in goede staat 48x34x16cm.

Antieke comtoise met datumaanduiding
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding en vergulde feuille ( paard en wagen) harpslinger 46x28x15cm Cond:G

Comtoise met harpslinger
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse comtoise, omstreeks 1800 met spillegang en gave emaille wijzerplaat, Morel a Attignat, 2 gaatjes in feuille, compleet met harpslinger, in goede staat 42x27x15cm

Franse comtoise
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met wekkerfunctie en ankergang, in zeer goede staat, 44x28x14cm

Comtoise
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse comtoise Aurange a Villeneuve, gave wijzerplaat in goede staat 42x34x18cm. Cond:G

Grote tafelpendule
Startprijs 250 EUR

Grote Duitse antieke wortelnoten tafelklok met snijwerk, halve zuilen en korinthische capitellen verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk, kwartierslag, serie nr. 62547 Cond:G 51x35x25cm.

Schwarzwalder klok
Startprijs 400 EUR

Prachtige Duitse antieke Schwarzwald klok met wekker en 3 treinen, hout gepend uurwerk met messing raderen, omstreeks 1850, in goede staat 20x31x29ø

Comtoise
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800 met spillegang, voorstelling ploegende boer, gave emaille wijzerplaat, in goede staat 41x25x17cm. Cond;G

Mini comtoise haan
Resultaat: 60 EUR

Kleine oude haancomtoise wandklok, 2e helft 20e eeuw met emaille cartouches, 27cm FHS uurwerk, halfuurslag 27x17x11cm. Cond:G

Notenhouten tafelpendule
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1890 met messing versiering, wijzerplaat beschadigd verder in goede staat 49cm. Cond:G

Klokje in mahonie kast
Startprijs 120 EUR

Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.

Franse pendule, vrouw met kinderen
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G

Franse pendule, baby
Resultaat: 75 EUR

Negentiende eeuwse Franse pendule, herdersjongen met druiven, compositiemetaal met marmer, 8 daags uurwerk met halfuurslag 35cm. Cond:R/G

Klok toren
Startprijs 425 EUR

Grote Franse antieke torenklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, compositiemetaal, emaille wijzerplaat, 55cm. in goede staat

Jugendstil vrijslinger
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, gemerkt Pfeilkreuz omstreeks 1900, minimaal inaktief wormbeval, 80cm Cond:G

Zuilenpendule
Startprijs 60 EUR

Oude mahonie Josephine pendule 2e helft 20e eeuw door Wuba(warmink) met messing monturen, 8 daags met halfuurslag, in zeer goede staat 32cm.

Mahonie staande klok
Resultaat: 1.750 EUR

Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.

Empire klok met figuren
Startprijs 1.500 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse Franse empire pendule, twee kleurig, originele vergulding, figuren die muziek maken, dwarsfluit mist, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 46 cm Cond:...

Reiswekker
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse messing reiswekker met monogram, gemerkt Dresden 1905, in goede staat 10cm

Schildpad klok
Startprijs 600 EUR

Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm

Messing pendule
Resultaat: 150 EUR

Antieke vergulde messing 6 zuilenpendule, omstreeks 1900 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 41cm

Skeletklok
Resultaat: 50 EUR

Maurice Philippe skeletklok onder glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 32cm. in goede staat

Pendule met schrijvende putti
Resultaat: 850 EUR

Antieke Franse vergulde pendule met marmer omstreeks 1870, marmer op perkament schrijvende putti, origineel 8 daags uurwerk A.D. Mougin, prachtige vergulding, in zeer goede staat 33cm.

Fries stoelklokje
Startprijs 70 EUR

Kleine Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw, in goede staat 48cm.

Kleine Friese stoelklok
Resultaat: 90 EUR

Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond:G

Grote Friese stoelklok
Resultaat: 140 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 70cm.

Engels staand horloge, grenen kast
Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuwse grenenhouten Engelse staand horloge met 8 daags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, met seconden en datum aanduiding, in zeer goede staat 230cm.

Franse comtoise klok
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met latoenkoperen feuille en vouwslinger, 40x31x17cm. Cond:G

2 Noten klokjes
Resultaat: 190 EUR

Twee notenhouten tafelpendules, van Warmink 2e helft 20e eeuw met messing pootjes, 8 daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 23-29cm.

Eiken tafelklok
Startprijs 60 EUR

Antieke duitse eikenhouten pendule 1920, 8 daags uurwerk met halfuurslag met verzilverde messing wijzerplaat, in goede staat 34cm. Cond:G

Kleine Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Grote antieke duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap, omstreeks 1860, zonder deurtjes, oud wormbeval, verder in goede werkende staat 32x23x14cm. Cond:R/G

Kleine Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, met wekker, omstreeks 1860, 22x15x10cm. Cond:G

Antieke Schwarzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Duitse Schwarzwald wandklok, deels gerestaureerd omstreeks 1850, 40x30x14cm Cond:R/G

Pendule op sokkel
Startprijs 300 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1860 op vergulde houten console en porseleinen plaquettes putti en globus en boeken, 8 daags uurwerk, halfuurslag, Marquin a Paris 39x42x16cm. Cond:G

Antieke reiswekker
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G

Empire Moorenklokje
Resultaat: 125 EUR

Empire stijl moorenklokje, tabaksrokende moor met lange tabakspijk, eind 20e eeuw in goede staat 22cm.

Duitse pendule
Resultaat: 380 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch pendule van brons, historisme omstreeks 1880, uurwerk nr 723622 Aug, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 48cm. Cond:G

Franse klok
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse Franse bronzen pendule, met 8 daags uurwerk halfuurslag en veerslinger, omstreeks 1860, herdersjongen mist staf, verder in goede staat 42x44x16cm. Cond:G

Zeer grote regulateur
Startprijs 1.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G

3 Klokjes
Resultaat: 60 EUR

Drie oude messing miniatuur pendules, 2e helft 20e eeuw, firma Schmid, 8 daags zonder slag, in goede staat 21-22cm. Cond:G

Henri Deux klok
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux wandklok met mooie emaille cartouches, in goede originele staat , compleet met slinger en sleutel 8 daags met halfuurslag 64x40x15cm. Cond:G

Marmeren Art Deco pendule
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse marmeren Art Deco pendule omstreeks 1920, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in goede staat

Franse klok, zwart marmer
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, omstreeks 1880, in goede staat 31cm. Cond:G

Tafelklok ca. 1820
Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten pendule met florale intarsia, verzilverde wijzerplaat, omstreeks 1840 , met 8 daags uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger 22cm. Cond:G

3-Delig marmeren klokkenstel
Startprijs 90 EUR

Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R

5 Staande klokjes
Resultaat: 70 EUR

Vijf oude miniatuurklokjes, 2e helft 20e eeuw, 3 staande klokjes en 2 neuchattel klokjes, o.a firma Schmidt en blessing, 21-30cm Cond:G

5 Wekkers
Startprijs 60 EUR

Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.

Haan comtoise
Resultaat: 420 EUR

Achttiende eeuwse Franse schotelhaancomtoise, met peerslinger en wekker, wijzerplaat craquele en beschadigingen, 38x24x17cm Cond;R/G

Blauw porseleinen klokje
Startprijs 50 EUR

Italiaanse Capodimonte keramieken tafelklok, 2e helft 20e eeuw met Griekse voorstelling 25cm. Cond:G

Art Deco pendule
Resultaat: 110 EUR

Junghans mahoniehouten Art Deco pendule met chrome afgezet, omstreeks 1930, 8 daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 22x28x14cm.

Art Deco pendule
Startprijs 50 EUR

Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G

Fries stoelklokje
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse beschilderde Friese stoelklok, in goede staat 70cm.

Vergulde pendule met porselein
Startprijs 650 EUR

Zeventiende eeuws Frans bronzen vergulde pendule met sevres porseleinen plaquettes, geleerde met perkament en boeken, 8 daags Richmond Paris gestempeld uurwerk met veerslinger 39x50x15cm. Cond:G

2 Jaarlopers
Startprijs 50 EUR

Twee oude jaarlopers omstreeks 1935-1960, firma kan omstreeks 1930, kundo omstreeks 1930, functies niet getest 24-31cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G

Marmeren kolomklok
Startprijs 280 EUR

Leuke Franse Onyx portaal pendule, omstreeks 1870 met bronzen ornamenturen in Louis Seize stijl(1zuil gelijmd, stukje onyx af) 43cm Cond:R

Beeldenklok
Startprijs 2.000 EUR

Bretonse antieke eikenhouten staande klok met poppen, recentelijk vakkundig gereinigd en in uitstekende staat, met zuilen en kroon, prachtig gegraveerd uurwerk met gewichten en slinger, 235cm.

Kleine Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, deurtjes vervangen, in goede werkende staat

Kleine Schwarzwalder klok
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse Schwarzwald schilderijklok omstreeks 1840, zonder deurtjes, oude wormbeval, in goede werkende staat 39x28x13cm. Cond:R/G

Fries kantoortje
Startprijs 300 EUR

Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat

Kortstaart maan en datum
Startprijs 600 EUR

Negentiende eeuwse iepenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum, in mooie originele staat 123cm. Cond:G

Klok, Fries model
Startprijs 60 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G

Comtoise
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met vergulde Feuille en mooie gave wijzerplaat, uurwerk met ankergang 40x25x17cm. Cond:G

Wekkertje
Startprijs 35 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R

Porseleinen klokje
Resultaat: 50 EUR

Napels porseleinen tafelklokje met putti en florale decors, sommige bloemen beschadigd, 2e helft 20e eeuw , mechanisch uurwerk 26cm Cond:R

Fries stoelklokje
Resultaat: 70 EUR

Kleine Friese stoelklok, 20e eeuw, handbeschilderd, in goede staat 39cm.

klokje met porselein
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.

Bakkersklok
Startprijs 170 EUR

Negentiende eeuwse bakkersklok omstreeks 1890, historisme met Jugendstil floraal decor, op keramiek en compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 39cm. Cond:G

Reiswekker met bel
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met bel omstreeks 1900, kleine wijzer mist, verder in goede staat, emaille wijzerplaat 11cm Cond:G