Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wekker klokje
Startprijs 25 EUR

Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R

Wekkertje
Startprijs 35 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R

Scheepsklok als stuurwiel
Startprijs 40 EUR

Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G

Barometer met klok
Startprijs 40 EUR

Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.

Notenhouten tafelklok
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm

Tafelklokje, Warmink
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten Wuba Westminster tafelklok met kwartierslag op 5 gongstaven. In goede staat 31,5cm Cond:G

Art Deco klokkenstel
Startprijs 40 EUR

Majolica keramieken klokkenstel omstreeks 1930, gemerkt S.A la Majolique Wasmuels, in goede staat 22,5x39x10cm.

Kleine Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, met wekker, omstreeks 1860, 22x15x10cm. Cond:G

Marmeren Art Deco pendule
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse marmeren Art Deco pendule omstreeks 1920, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in goede staat

Blauw porseleinen klokje
Startprijs 50 EUR

Italiaanse Capodimonte keramieken tafelklok, 2e helft 20e eeuw met Griekse voorstelling 25cm. Cond:G

Art Deco pendule
Startprijs 50 EUR

Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G

2 Jaarlopers
Startprijs 50 EUR

Twee oude jaarlopers omstreeks 1935-1960, firma kan omstreeks 1930, kundo omstreeks 1930, functies niet getest 24-31cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G

Kleine Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, deurtjes vervangen, in goede werkende staat

Mini klokje
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Schwarzwald wandklok, omstreeks 1900 met opdraaiveer, houten wijzerplaat, messing klokkast(slinger weg) 13x9x6cm. Cond:G

4 Emaille wijzerplaten
Startprijs 50 EUR

Vier nieuwwaardige emaille wijzerplaten met messing, voor regulateur klokken, ø20cm Cond:G

4 Emaille wijzerplaten
Startprijs 50 EUR

Vier nieuwwaardige emaille met metalen wijzerplaten voor regulateur klokken, ø18cm Cond:G

Eiken tafelklok
Startprijs 50 EUR

Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm

Hoodklok
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels uurwerk met snek , en eigenbouw kast, zonder slinger 35x23x28cm Cond:R/G

Zuilenpendule
Startprijs 60 EUR

Oude mahonie Josephine pendule 2e helft 20e eeuw door Wuba(warmink) met messing monturen, 8 daags met halfuurslag, in zeer goede staat 32cm.

Eiken tafelklok
Startprijs 60 EUR

Antieke duitse eikenhouten pendule 1920, 8 daags uurwerk met halfuurslag met verzilverde messing wijzerplaat, in goede staat 34cm. Cond:G

Kleine Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Grote antieke duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap, omstreeks 1860, zonder deurtjes, oud wormbeval, verder in goede werkende staat 32x23x14cm. Cond:R/G

5 Wekkers
Startprijs 60 EUR

Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.

Klok, Fries model
Startprijs 60 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G

Aardewerk klokkenstel
Startprijs 60 EUR

Antiek Jugendstil keramieken geglazuurd klokkenstel, omstreeks 1900 21cm. in goede staat

Regulateur met adelaar
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, compleet en in goede staat, wijzerplaat iets beschadigd, ongemerkt uurwerk 97cm. Cond:G

Vrijslinger
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten vrijslinger, Gustav Becker, in goede staat 78cm. Omstreeks 1900.

3-Delig marmeren pendulestel
Startprijs 60 EUR

Antiek drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1910 Art Nouveau met 8 daags uurwerk, halfuurslag, minimale chip, achterste pootje weg 16-19cm Cond:R/G

Schwarzwalder wandklok
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G

Klok, tubantia
Startprijs 60 EUR

Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...

Wortelnoten Fries staartklokje
Startprijs 65 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat 88cm Cond:G

Jugendstil vrijslinger
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, gemerkt Pfeilkreuz omstreeks 1900, minimaal inaktief wormbeval, 80cm Cond:G

Fries stoelklokje
Startprijs 70 EUR

Kleine Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw, in goede staat 48cm.

Antieke reiswekker
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G

Henri Deux klok
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux wandklok met mooie emaille cartouches, in goede originele staat , compleet met slinger en sleutel 8 daags met halfuurslag 64x40x15cm. Cond:G

2 Warmink tafelpendules
Startprijs 70 EUR

Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm

Tafelklok Junghans
Startprijs 75 EUR

Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm

Notenhouten tafelpendule
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1890 met messing versiering, wijzerplaat beschadigd verder in goede staat 49cm. Cond:G

3-Delig marmeren klokkenstel
Startprijs 90 EUR

Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R

Franse comtoise
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met lithografie op wijzerplaat, en harpslinger, in goede staat 48x34x16cm.

Franse comtoise
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met wekkerfunctie en ankergang, in zeer goede staat, 44x28x14cm

Franse comtoise klok
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met latoenkoperen feuille en vouwslinger, 40x31x17cm. Cond:G

Comtoise
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met vergulde Feuille en mooie gave wijzerplaat, uurwerk met ankergang 40x25x17cm. Cond:G

klokje met porselein
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.

Tafelklok noten
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.

Mini comtoise
Startprijs 100 EUR

Oude minicomtoise 20e eeuw in goede staat 19x18x10cm.

Comtoise bloemslinger
Startprijs 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse vergulde latoenkoperen comtoise, met gave emaille wijzerplaat, Normand Laine a St. Florent, floraal decor, in goede staat

Reiswekker
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R