29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Comtoise
Resultaat: 120 EUR
Comtoise
Resultaat: 120 EUR
Reiswekker
Resultaat: 100 EUR
Comtoise
Resultaat: 60 EUR
Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 2.750 EUR
Vuurvergulde pendule
Startprijs 2.750 EUR
Beeldenklok
Startprijs 2.000 EUR
Zeer grote regulateur
Startprijs 1.750 EUR
Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR