Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Comtoise
Resultaat: 60 EUR

Oude antieke Franse comtoise, omstreeks 1900 met watermolen voorstelling, Jacques Alnat, in goede staat 47x27x17cm.

Franse pendule, vrouw bij kapel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...

Klokkenstel, ridder
Resultaat: 60 EUR

Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G

Zonneklokje
Resultaat: 60 EUR

Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø

Skeletklok
Resultaat: 50 EUR

Maurice Philippe skeletklok onder glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 32cm. in goede staat

Porseleinen klokje
Resultaat: 50 EUR

Napels porseleinen tafelklokje met putti en florale decors, sommige bloemen beschadigd, 2e helft 20e eeuw , mechanisch uurwerk 26cm Cond:R

Neuchattel stijlklokje
Resultaat: 50 EUR

Oude Neuchattel stijl pendule 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G

Franse tafelklok, boulle model
Resultaat: 45 EUR

Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G

Tafelklokje met lampjes
Resultaat: 45 EUR

Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G

Friese stoelklok
Resultaat: 45 EUR

Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

Fries stoelklokje
Resultaat: 40 EUR

Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd, in goede staat 55x30x16cm Cond;G

Notenhouten Grunder tafelklokje
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

Fotograaf klok
Resultaat: 25 EUR

Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat

Hindelopen beschilderde regulateur
Resultaat: 20 EUR

Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.

Sallander klok
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.