Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Poppenhuis, bruin
Startprijs 60 EUR

Eigenbouw houten poppenhuis villa, met diverse figuren en accessoires 2e helft 20e eeuw, in goede staat 52x38x27cm

Poppenhuis, blauw
Startprijs 60 EUR

Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G

3 Kinderspelen
Startprijs 60 EUR

Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G

Antiek ridderkasteel Duitsland
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits houten ridderkasteel omstreeks 1920, met originele beschildering, deeltje mist, verder in goede staat

2 Collecties glasplaten, toverlantaarn
Startprijs 50 EUR

Twee collecties beschilderde glasplaten voor toverlantaarns, 1x London Zoological Gardens, en langwerpige diversen 9-28cm. Cond:G

Trein acccesoires + doosje rails
Startprijs 50 EUR

Kavel diverse accesoires voor modelspoor (huisjes etc.) en diverse rails. alles in gebruikte en ongeteste staat.

Poppenhuis, serre
Startprijs 45 EUR

Poppen serre met diverse bloempotten en tuinmeubelen, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw 26x52x22cm Cond:G

Mannetje als Bartender
Startprijs 40 EUR

Japanse blikken speelgoed Bartender, met rubberen hoofd en vilt jasje, batterij functie, 31cm. Cond:G

2 Porseleinen poppen
Startprijs 40 EUR

Twee oude porseleinen poppen omstreeks 1980, copie Armand Marseille pop nr. 390, 43cm, copie S.F.B.J Paris nr 236 35cm in goede staat

Set antieke benen dominostenen
Startprijs 30 EUR

Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.

Oude Steiff beer
Startprijs 20 EUR

Zeer oude Steiff beer, omstreeks 1920, 29cm. Cond:R