Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzische kamelenzak, Dagestan sumak
Resultaat: 350 EUR

Oude dubbele Perzische kamelenzak met mooi fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.

Chinees vloerkleed
Resultaat: 180 EUR

Zeer groot pastelkleurig Chinees vloerkleed, in goede staat 310x380cm

Groot kleed
Resultaat: 140 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, in goede staat 242x172cm. Cond:G

Groot kleed
Resultaat: 135 EUR

Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G

Groot kleed
Resultaat: 130 EUR

Groot oud Perzisch kleed (vervuild) 20e eeuw 190x250cm. Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 110 EUR

Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G

Chinees tapijt
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 100 EUR

Apart Groot oud Perzisch kleed met coulissen decor, met floraal decor, 325x224cm Cond:G

2 Perzische kleden + kussen
Resultaat: 70 EUR

Twee Oosterse Perzische kleden en 1 kussen 20e eeuw, groot kleed iets versleten 45x55 en 98x95cm. Cond:R/G

Perzisch tapijt
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt en meerkleurig, floraal decor 130x120cm Cond:G

Twee Perzische kleden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Perzische kleden, rood-bruin-zwart, in goede staat 130x28cm 160x110cm Cond;G

Perzisch kleed
Resultaat: 60 EUR

Oude Perzische loper, blauw-roze(beetje kaal) 105x246cm Cond:R

Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Mooi groot Perzisch kleed met meerkleurige florale decors, en vogel decor, in goede staat (iets sleets) 225x312cm Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed rood/zwart/ oker, in goede staat 107x175cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Langwerpig oud Perzisch kleed rood-bruin-zalm, in redelijk goede staat 120-200cm Cond:R/G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Langwerpig Perzisch kleed 20e eeuw in goede staat blauw-roodbruin-zwart 104x203cm

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G

Handgeknoopte Kelim
Startprijs 100 EUR

Oude Oosterse Kelim loper, met verschillende kleuren in goede staat 107x330cm Cond:G

Handgeknoopte Kelim
Startprijs 60 EUR

Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196

Chinees tapijt
Startprijs 60 EUR

Oud pastelkleurig Chinees kleed, lichtblauw, zalmkleurig, met vazen en floraal decor, in goede staat 122x185cm.

Gobelin
Startprijs 50 EUR

Antieke wandgobelin omstreeks 1900 met figuren in landschapsvoorstelling met pastelkleuren, in goede staat 96x95cm.

3 Perzische kleden
Startprijs 40 EUR

Drie oude Perzische kleden, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60x60-76x76-100x84cm. Cond:G