Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Messing bewerkte schotels
Startprijs 15 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

Staande lamp
Startprijs 20 EUR

Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Messing lamp
Startprijs 20 EUR

Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

Dienblaadje met omranding
Startprijs 20 EUR

Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G

Lakstempels afdruk
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G

2x Knipkunst
Startprijs 25 EUR

Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G

2 Plated schalen
Startprijs 25 EUR

Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 25 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Barometer
Startprijs 25 EUR

Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G

Bewerkte koperen ketel
Startprijs 25 EUR

Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Opaline petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R

Petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

Tinnen kraankan
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R

2 Duitse antiquarische illustraties
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G

Groene staande lamp met kap
Startprijs 30 EUR

Italiaanse houtgestoken staande lamp met beschilderingen omstreeks 1960, 162x35ø Cond:G

2 Dekseldoosjes
Startprijs 30 EUR

Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)

8-Armige messing kroon
Startprijs 30 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

4 Delen antiek
Startprijs 30 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

Telefoon
Startprijs 30 EUR

Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G

Oud blik, Chinese voorstelling
Startprijs 30 EUR

Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G

Barometer, 80-er jaren
Startprijs 30 EUR

Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm

Kruisbeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G