Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
219 Resultaten
Kavel: 2001

2 Empire kandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G


Kavel: 2010

Chinese dekseldoos

Resultaat: 1.500 EUR

Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G


Kavel: 2008

Frans reiskistje

Resultaat: 800 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G


Kavel: 2219

Antieke viool in koffer

Resultaat: 700 EUR

Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G


Kavel: 2000

Twee empire bokalen

Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame bronzen vuurvergulde kaarskandelaren Empire, omstreeks 1800, kandelaar omkeerbaar tot bokaal, met kariatyden en bokkepoten, fijn gecissileerd, mooie kwaliteit, 28,5-32cm Cond:G


Kavel: 2515

Fotocamera op statief

Resultaat: 450 EUR

Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G


Kavel: 2244

Handboeien

Resultaat: 400 EUR

Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.


Kavel: 2021

Miniatuur bankje

Resultaat: 375 EUR

Zeldzaam Frans eikenhout gestoken miniatuur kinderbank omstreeks 1870, opengewerkt met figuren, bloemen ,vaasdecor, ranken en hoorn des overvloeds, in zeer goede staat 50x80x24cm


Kavel: 2027

Ivoren beeld man met vis, 19e eeuw

Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G


Kavel: 2231

Opgezette spiesbok

Resultaat: 350 EUR

Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.


Kavel: 2025

Antieke pallisander handwerkkist

Resultaat: 330 EUR

Antieke palisanderhouten handwerkkist vol met oude sieraden, vingerhoeden en benen en ivoren accessoires, vakverdeling met spiegel in deksel, compleet 17x35x22cm Cond:G


Kavel: 2075

Kimono Japans

Resultaat: 330 EUR

Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G


Kavel: 2015

Windmeter

Resultaat: 310 EUR

Antieke Franse windmeter, omstreeks 1930, Jules Richard Paris, in originele foudraal, en in goede staat 8x21x11cm.


Kavel: 2063

3 Miniaturen, 19e eeuw

Resultaat: 300 EUR

Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G


Kavel: 2229

Opgezet wildzijn

Resultaat: 300 EUR

Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G


Kavel: 2365

Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw

Resultaat: 290 EUR

Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G


Kavel: 2054

Gietijzeren visitekaartjes standaard

Resultaat: 280 EUR

Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G


Kavel: 2089

Pistool dubbelloops

Resultaat: 280 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R


Kavel: 2036

2 Cloisonne dekselpotten

Resultaat: 275 EUR

Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G


Kavel: 2230

Opgezette springbok

Resultaat: 275 EUR

Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.


Kavel: 2095

2 Perzische pistolen

Resultaat: 260 EUR

Twee decoratieve Oosterse pistolen naar oud voorbeeld met parelmoer, koper en beeninleg 44-52cm. Cond:G


Kavel: 2012

Tangka

Resultaat: 250 EUR

Groot Indiaas handwerk (Boedhistisch) met Boedha's, draken en vele figuren, beschilderd met gouddraad en goudverf, 20e eeuw in lijst 48x83cm Cond:G


Kavel: 2016

Bronzen Empire vaas

Resultaat: 250 EUR

Zware vroeg 19e eeuwse bronzen classicistische ampfora vaas(empire) met rondom diverse romeinse figuren, omstreeks 1800 in goede staat 41cm.


Kavel: 2029

Telefoon

Resultaat: 250 EUR

Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm


Kavel: 2020

Benen dodenkop

Resultaat: 240 EUR

Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G


Kavel: 2049

Bronzen Russische scheepsbel

Resultaat: 230 EUR

Antieke Russische bronzen scheepsbel met tekst, omstreeks 1900 in goede staat 9xø10cm


Kavel: 2392

Bronzen Gothische lamp met beeld

Resultaat: 220 EUR

Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm


Kavel: 2109

Serie zakhorloges, The Hermitage

Resultaat: 210 EUR

Complete serie met 15 zakhorloges met originele dozen. The Hermitage collection. verzilverde horloges met mechanisch opwindmechanisme.


Kavel: 2118

Staande lamp met porselein

Resultaat: 200 EUR

Grote Italiaanse staande vergulde lamp, 4 lichts met 4 lampenkappen, porseleinen en glazen pegels, 2e helft 20e eeuw( 1lampenkap kapot) 153cm. Cond:G


Kavel: 2220

Industriële fluit, Holland Signaal

Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm


Kavel: 2024

Antieke bestekcassette

Resultaat: 180 EUR

Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G


Kavel: 2217

Viool, 18e-19e eeuw

Resultaat: 180 EUR

Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.


Kavel: 2309

2 Schemerlampen

Resultaat: 180 EUR

Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat


Kavel: 2355

Schaakspel met bord

Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G


Kavel: 2398

Chinees benen zwaard op standaard

Resultaat: 180 EUR

Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G


Kavel: 2326

8 Antieke benen pennen

Resultaat: 175 EUR

Acht antieke schrijfpennen omstreeks 1900, bewerkt, in goede staat, 17-22cm Cond:G


Kavel: 2473

Afrikaans graandeurslot, Bambara

Resultaat: 165 EUR

Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G


Kavel: 2235

5 Diverse telefoons

Resultaat: 160 EUR

Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G


Kavel: 2400

6 Foto's / Schilderijen

Resultaat: 160 EUR

Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G


Kavel: 2013

Tangka

Resultaat: 150 EUR

Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst


Kavel: 2298

Speelautomaat

Resultaat: 150 EUR

Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.


Kavel: 2502

Scheermessen set

Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G


Kavel: 2005

Barometer

Resultaat: 140 EUR

Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.


Kavel: 2198

Houten visemmer

Resultaat: 140 EUR

Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm


Kavel: 2046

Gietijzeren schotel, Ewald Materé

Resultaat: 135 EUR

Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G


Kavel: 2051

Boulle kistje met drie flacons

Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat


Kavel: 2035

Zeilschip

Resultaat: 130 EUR

Houten modelschip, 20e eeuw, driemaster naar 17e eeuws voorbeeld, in goede staat 87x110x18cm.


Kavel: 2070

Chinese houten penselenpot

Resultaat: 125 EUR

Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm