Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Leesboeken ca. 1830
Resultaat: 30 EUR

Twee leuke antiquarische leesboeken 1824-1832, onderwijzende lees en zangoefeningen voor 8 tot 10 jarigen door Johannes Hazeu, trouwhart van Dalheim de godvruchtige en verstandige landman, door Ferdin...

Twee anitiquarische boeken Frans Hals
Resultaat: 30 EUR

Twee antiquarische verzamelboeken Frans Hals, door Prof. William Unger, band beschadigd, diverse steendrukken goed 40x29cm Cond:R

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

4 Kandelaren
Resultaat: 30 EUR

Vier decoratieve bronskleurige gepatineerde kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw 10-32cm. Cond:G

4 Juweliers display bakjes
Resultaat: 30 EUR

Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G

Oude tabakspijpen
Resultaat: 30 EUR

Lot oude tabakspijpen, porselein, gevecht in herberg voorstelling, een met gemskop 16-50cm. Cond:G

Antieke vulpennen
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G

Doos divers kleingoed
Resultaat: 30 EUR

Groot lot divers, 5 deel koper, 4 kerstborden glas Rastak, 5 porseleinen kastkommen met vogeldecor, aardewerk Quang Ying beeld, figuren 2 kistjes 3 porseleinen vogeltjes, 2 schaaltjes, koperen borstel...

Messing bus en 2 beddepannen
Resultaat: 30 EUR

Lot divers koperwerk 19e eeuws, melkbus, 2 beddepannen, weisnijder, pan, 2x sleef 50-100cm. Cond:G

2 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G

Tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.

Golftas
Resultaat: 30 EUR

Golftas, merk Giovani met 3 clubs en 2 binnentassen, 90x44x24cm. Cond: G

Boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G

3 Kandelaren
Resultaat: 25 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

Eiken barometer
Resultaat: 25 EUR

Hollandse eiken barometer, omstreeks 1900 in goede staat 56cm.

Lot diverse brillen
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse brillen met kokers, o.a verguld en ijzer 5x, 1e helft 20e eeuw 11-14cm. Cond:G

Latijnse Academie oorkonde 1786
Resultaat: 25 EUR

Achttiende eeuwse oorkonde door Gerardy Tresly gedrukt 1786 voor academische prestaties, in goede staat etsen op papier 39x31cm.

Diverse tinnen delen
Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G

Antiek boek
Resultaat: 20 EUR

Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R

2 Barometers
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G

Oude brandblusser
Resultaat: 20 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Dienblad
Resultaat: 20 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.

Stel geverfde schaatsen
Resultaat: 20 EUR

Stel oude friese doorloperschaatsen, met ijspret beschildering, in goede staat 35cm.

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 20 EUR

Antieke toneelkijker met lederen foudraal, ivoor imitatie baceliet, klein deukje, 8,5x12,5cm Cond:R

Afrikaanse offerbeker, Yaka
Resultaat: 20 EUR

Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G

Hollandse ronde barometer
Resultaat: 15 EUR

Oude Hollandse eikenhouten ronde barometer, omstreeks 1930 A.H Becker 6-22cm.

Friese kerfsnede el
Resultaat: 15 EUR

Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G