Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Empire kandelaren
Resultaat: 1.600 EUR

Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G

Chinese dekseldoos
Resultaat: 1.500 EUR

Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G

Frans reiskistje
Resultaat: 800 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G

Antieke viool in koffer
Resultaat: 700 EUR

Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G

Twee empire bokalen
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame bronzen vuurvergulde kaarskandelaren Empire, omstreeks 1800, kandelaar omkeerbaar tot bokaal, met kariatyden en bokkepoten, fijn gecissileerd, mooie kwaliteit, 28,5-32cm Cond:G

Fotocamera op statief
Resultaat: 450 EUR

Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G

Handboeien
Resultaat: 400 EUR

Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.

Miniatuur bankje
Resultaat: 375 EUR

Zeldzaam Frans eikenhout gestoken miniatuur kinderbank omstreeks 1870, opengewerkt met figuren, bloemen ,vaasdecor, ranken en hoorn des overvloeds, in zeer goede staat 50x80x24cm

Ivoren beeld man met vis, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G

Opgezette spiesbok
Resultaat: 350 EUR

Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.

Antieke pallisander handwerkkist
Resultaat: 330 EUR

Antieke palisanderhouten handwerkkist vol met oude sieraden, vingerhoeden en benen en ivoren accessoires, vakverdeling met spiegel in deksel, compleet 17x35x22cm Cond:G

Kimono Japans
Resultaat: 330 EUR

Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G

Windmeter
Resultaat: 310 EUR

Antieke Franse windmeter, omstreeks 1930, Jules Richard Paris, in originele foudraal, en in goede staat 8x21x11cm.

3 Miniaturen, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G

Opgezet wildzijn
Resultaat: 300 EUR

Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G

Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G

Gietijzeren visitekaartjes standaard
Resultaat: 280 EUR

Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G

Pistool dubbelloops
Resultaat: 280 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R

2 Cloisonne dekselpotten
Resultaat: 275 EUR

Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G

Opgezette springbok
Resultaat: 275 EUR

Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.

2 Perzische pistolen
Resultaat: 260 EUR

Twee decoratieve Oosterse pistolen naar oud voorbeeld met parelmoer, koper en beeninleg 44-52cm. Cond:G

Tangka
Resultaat: 250 EUR

Groot Indiaas handwerk (Boedhistisch) met Boedha's, draken en vele figuren, beschilderd met gouddraad en goudverf, 20e eeuw in lijst 48x83cm Cond:G

Bronzen Empire vaas
Resultaat: 250 EUR

Zware vroeg 19e eeuwse bronzen classicistische ampfora vaas(empire) met rondom diverse romeinse figuren, omstreeks 1800 in goede staat 41cm.

Telefoon
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm

Benen dodenkop
Resultaat: 240 EUR

Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G

Bronzen Russische scheepsbel
Resultaat: 230 EUR

Antieke Russische bronzen scheepsbel met tekst, omstreeks 1900 in goede staat 9xø10cm

Bronzen Gothische lamp met beeld
Resultaat: 220 EUR

Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm

Serie zakhorloges, The Hermitage
Resultaat: 210 EUR

Complete serie met 15 zakhorloges met originele dozen. The Hermitage collection. verzilverde horloges met mechanisch opwindmechanisme.

Staande lamp met porselein
Resultaat: 200 EUR

Grote Italiaanse staande vergulde lamp, 4 lichts met 4 lampenkappen, porseleinen en glazen pegels, 2e helft 20e eeuw( 1lampenkap kapot) 153cm. Cond:G

Industriële fluit, Holland Signaal
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm

Antieke bestekcassette
Resultaat: 180 EUR

Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G

Viool, 18e-19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.

2 Schemerlampen
Resultaat: 180 EUR

Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat

Schaakspel met bord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G

Chinees benen zwaard op standaard
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G

8 Antieke benen pennen
Resultaat: 175 EUR

Acht antieke schrijfpennen omstreeks 1900, bewerkt, in goede staat, 17-22cm Cond:G

Afrikaans graandeurslot, Bambara
Resultaat: 165 EUR

Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G

5 Diverse telefoons
Resultaat: 160 EUR

Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G

6 Foto's / Schilderijen
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G

Tangka
Resultaat: 150 EUR

Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst

Speelautomaat
Resultaat: 150 EUR

Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.

Scheermessen set
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 140 EUR

Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.

Houten visemmer
Resultaat: 140 EUR

Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm

Gietijzeren schotel, Ewald Materé
Resultaat: 135 EUR

Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G

Boulle kistje met drie flacons
Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat

Zeilschip
Resultaat: 130 EUR

Houten modelschip, 20e eeuw, driemaster naar 17e eeuws voorbeeld, in goede staat 87x110x18cm.

Chinese houten penselenpot
Resultaat: 125 EUR

Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm

Houten vergulde kandelaar
Resultaat: 125 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde barokstijl kaarskandelaar 124cm. (vergulding er deels af) Cond:R/G

5 Delen metaal, Renaissance/Gothiek
Resultaat: 120 EUR

Vijf delen smeedmetaal renaissance, gotiek 16e-17e eeuw wandbeveiliging etc. 15-44cm. Cond:G

3 Messing kaarskandelaren
Resultaat: 120 EUR

Drie messing kaarskandelaren, 20e eeuw, kroonuchter 6 lichts, en tweemaal wandluchter 2 lichts, 25-44cm Cond:G

Hertenvanger
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 19e eeuwse hertenvanger met lederen schede, hoornen heft en brons, in goede staat 51cm.

Grote olielamp met kap
Resultaat: 120 EUR

Grote Historisme tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met faunkoppen, klauwpoten en geslepen cassiskleurige brandkap in goede staat (goudkleurig) 77x27cm.Cond;G

2 Kandelaren, Sphinxen
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G

Antieke viool in kist
Resultaat: 120 EUR

Antieke viool in houten vioolkist met strijkstok, omstreeks 1900, 76cm. Cond:G

Miniatuur
Resultaat: 120 EUR

Oud antiek miniatuur portret, geschilderde voorstelling Napoleon Bonaparte, omstreeks 1900, in notenhouten lijst, en in goede staat

Antieke wandelstok met gezicht
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame antieke wandelstok van een gewei, met gesneden gezicht en messing armaturen, tekst: sollucem omnibus, in goede staat 91cm.

Antieke globus
Resultaat: 120 EUR

Leuke kleine antieke papieren Globus met notenhouten voet, messing en kompas, omstreeks 1900 in goede staat (neuer Erdglobus Stuttgart) 37xø16cm Cond:G

5 Russische ikonen
Resultaat: 110 EUR

Vijf 19e eeuwse Russische bronzen kruisiging ikonen met emaille decor in goede staat 11x27cm. Cond:G

Biedermeier stoof met ketel
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuwse Biedermeier theestoof met messing ketel in binnenwerk en bandintarsia(krimpnaden) 71x40ø Cond:G

Benen opiumpijp, geisha's
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese benen opiumpijp met Geishas in landschapsvoorstelling 20e eeuw 48cm.

4 Antieke lakstempels
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke lakstempels omstreeks 1900 (3 met graveringen, 1 glad) in goede staat 4-9,5cm

4 Antieke fotoalbums +foto's
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.

Wortelnoten kistje
Resultaat: 110 EUR

Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G

Spiegel met 2 kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee oude koperen hanglampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, in goede staat 46-85cm. Cond:G

Bronzen kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen kandelaar voor 7 kaarsen, 1 kaarspin mist, verder in goede staat 78cm. Cond:G

2 Kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.

Bronzen Neogotisch kistje
Resultaat: 100 EUR

Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm

Petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame 3 lichts tafelpetroleumlamp, 19e eeuw met drie branders, en in hoogte verstelbaar 70cm. Cond:G

Figuren lamp Tiffany
Resultaat: 100 EUR

Tiffanystijl figurenlamp omstreeks 1970 in Historisme stijl 64xø49cm Cond:G

National kassa
Resultaat: 100 EUR

Antieke National kassa, omstreeks 1920, metaal en mahoniehout gelithografeerd, 44x40x41cm. in goede staat

Ikoon 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen ikoon in goede staat 3x4cm.

Barometer in eiken lijst
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten gestoken barometer+thermometer, in goede staat 74cm. Cond:G

Mahonie kist
Resultaat: 90 EUR

Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.

Mahonie kistje met 4 karaffen
Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws apothekerskistje met 4 gave originele stopflessen, omstreeks 1800, mahoniehout met bandintarsia, origineel slot en sleutel, minimale fineerschade 22x18x17cm. Cond:G

7-Delige koperen pannenset
Resultaat: 90 EUR

Zeven delige oude kopergeslagen pannenset, gemerkt E. dehillerin, in goede staat 19-30cm Cond:G

Gothische bijbellegger
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G

Chinees bronzen plantenbak
Resultaat: 90 EUR

Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G

2 Art Deco lampen
Resultaat: 90 EUR

Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat

Joodse tol
Resultaat: 85 EUR

Joodse tol uit wit en geelmetaal met een handvat voorzien van getorste bewerking en diverse bewerkingen met greinen op de tol. Grootte 7x3 cm.

Kavel antiek smeedijzer
Resultaat: 80 EUR

Lot antiek smeedijzer, eenmaal aambeeld omstreeks 1900, 6 renaissance hanggewichten, Spanje met motief, 6 slagpinnen 18e-19e eeuw 13-34cm Cond:G

Tinnen Jugendstil visschaal
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke tinnen Jugendstil visschaal met scheepvaart, vissers decor, en zweepslag decor, in goede staat 51x32x5cm

Zware messing barok kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Zware Hollandse 12 armige messing barok kroonluchter omstreeks 1900, in zeer goede staat 70x68cm Cond:G

Engelse gewichtenset
Resultaat: 80 EUR

Tiendelige 19e eeuwse Engelse messing drukgewichten-set, in goede staat 3-24cm.

Noten kistje
Resultaat: 80 EUR

Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot 14x25x20cm Cond;G

Antiek tinnen dienblad
Resultaat: 80 EUR

Prachtig groot Duits antiek historisme dienblad omstreeks 1880 met putti en bokkenwagen, gemerkt W.M.F, decor van rozenranken, in goede staat 57x27x3cm.

2 Lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm

2 Antieke wolhouders
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke wolhouders 19e eeuw, notenhout en Japans lakwerk in goede staat 6-17cm.

Tinnen godslamp
Resultaat: 80 EUR

Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G

Wandplaquette met leeuw
Resultaat: 80 EUR

Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G

Antiek voorlader geweer
Resultaat: 75 EUR

Negentiende eeuwse voorlader, stukje hout van kolf mist, en schroef mist, verder in originele staat 148cm. Cond:R

Oude schildersezel
Resultaat: 75 EUR

Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G

3 Boeken, merktekens
Resultaat: 75 EUR

Drie boeken, meestertekens 1814-1963 goud en zilversmeden, zilvermerken, tinwerken 20-24cm. Cond:G

2 Japanse beeldjes, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee gesigneerde Japanse plated metalen figuren, met sprokkelhout, omstreeks 1900 in goede staat 25cm Cond;G

2 roodkoperen scheepslampen
Resultaat: 75 EUR

Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.

Kunstobject, stronk met metaalinleg
Resultaat: 75 EUR

Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G