Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Cloisonne theeserviesje
Resultaat: 70 EUR

Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G

Kavel Duitse marinespelden, WO I
Resultaat: 70 EUR

Lot Duitse marine spelden en knopen en doosje met kaarten, erekruis feldpostkarten en foto's derde rijk etc. Cond:G

2 Schemerlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm

6x Merklap / haakwerk
Resultaat: 70 EUR

Zes x 19e/20e eeuwse merklappen, haakwerk 1853-1961-1920-1885 Cond"G

Encylopedie kastje ca. 1880
Resultaat: 70 EUR

Antiek hangkastje met antiquarische voorstellingen, Winkler Prins, encyclopedie omstreeks 1900 met afbeelding(naar gravures) 16-delig(beschadigingen) 58x41x24cm. Cond:R/G

Jugendstil verdeelschaal
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilvertinnen Jugendstil verdeelschaal omstreeks 1900, dame met leliebladeren, 19x21x28cm. Cond:G

5x Olie azijn stel
Resultaat: 60 EUR

Antiek tinnen olie en azijnstel, 5 delig met florale gravures, 19e eeuw, Cond:G 40cm.

Duits Art Deco kistje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse metalen met messing dekseldoos met slot omstreeks 1920, ongemerkt in goede staat 13x18x11cm.

2 Beschilderde tafellampen
Resultaat: 60 EUR

Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat

6 Pannen
Resultaat: 60 EUR

Zes oude pannen koper en messing 19e-20e eeuw 20-60cm Cond:G

Messing haardstel met scherm (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier delig messing haardstel, haardscherm met draken, haardschep, tang en pook, 20e eeuw 49x75cm Cond:G

Antiek haardstel
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws bronzen haardstel met leeuwenwapens, in goede staat 48x57cm. Cond:G

Theestoof
Resultaat: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, omstreeks 1840, 54xø33cm. Cond:G

3 Diverse loepen
Resultaat: 60 EUR

Drie loepen 2e helft 20e eeuw o.a. hout, been, parelmoer, in goede staat 25-27cm

2 Dolken
Resultaat: 60 EUR

Twee oude vergulde dolken, 20e eeuw, eenmaal met jachtmotief, eenmaal met vrijmetselaarsteken, Cond:G 34-55cm.

Antieke Historisme schildersezel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat

Gebonden boek met kopergravures
Resultaat: 60 EUR

Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R

2 Staande schemerlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.

Engelse Victoriaanse samovaar
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws Engelse Victoriaanse Samovaar, van koper en messing in goede staat 44x31x35cm Cond:G

Beeld met bokaal
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen figuur met glazen bolvaas, vrouw met floraal decor, 2e helft 20e eeuw 57cm.

3x Gereedschap
Resultaat: 60 EUR

Drie x oud gereedschap, 19e/20e eeuw 28-42cm. Cond:G

Kersen speelkistje
Resultaat: 60 EUR

Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.

Wortelnoten kist
Resultaat: 60 EUR

Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm

Afrikaans masker, Chokwe
Resultaat: 55 EUR

Afrikaans houten mannelijk masker van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw. Gemaakt van raffia met bamboe en mooi behouden verentooi. 59x57x10cm. Cond.: G

Kavel divers tin
Resultaat: 50 EUR

Lot divers tin, 20e eeuw in goede staat 6-27cm. Cond:G

Schemerlamp
Resultaat: 50 EUR

Jugendstilstijl tafellamp met kelken, 2 lichts, 2e helft 20e eeuw in goede staat

4 Speculaasplanken
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse speculaasplanken, 1 met wormbeval rest goed, 13-70cm Cond:G

Citer in kist
Resultaat: 50 EUR

Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.

Antieke accordeon
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Duitse accordeon, gemerkt Hess Klingenthal 40x42x23cm. Cond:G

Twee brandweerhelmen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Duitse brandweer kinderhelmen omstreeks 1920, 1 van messing 1 van leder en metaal 22-25cm. Cond:G

2 Grote loepen
Resultaat: 50 EUR

Twee bijzonder grote loepen, 20e eeuw in goede staat 39x15ø-27x12øcm

2 Schemerlampen
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 70-80cm.

Twee ivoren dekseldoosjes, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse dekseldoosjes met ivoor, eenmaal facetgeslepen kristalglas met messing en ivoor gesneden deksel met floraal decor, eenmaal geheel ivoor met monogram (chips deksel) 3-6cm Cond:R/G

2 Documentenkistjes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke documenten kisten 18e-19e eeuws, 19e eeuws, notenhout met slot, 18e eeuws eikenhout met slot 52-55cm Cond:G

2 Delen ivoor en 1 benen waaier
Resultaat: 50 EUR

Drie delen antiek 2 maal ivoor, brillenkoker en dekseldoos met monogram, 1 maal Oosterse benen waaier 11-27cm. Cond:G

Antieke ivoren toneelkijker
Resultaat: 50 EUR

Antieke ivoor met messing toneelkijker omstreeks 1900, in goede staat 7x10x4cm. Cond:G

2 Balans weegschalen, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse smeedijzeren balansweegschalen waarvan 1 gedateerd en met monogram 110-120cm. Cond:G

Antieke Gestetner drukmachine
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Gestetner drukmachine, ongeveer 30kg.(handelsmaatschappij Amsterdam) in goede staat 45x90x38cm.

Stoof
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten stoof met intarsia, koperen binnenbak, in goede staat 43x37ø cm.

4 Cloissone vaasjes
Resultaat: 50 EUR

Vier Japanse cloissone vazen 1e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 13-21cm Cond:G

Vogelkooi
Resultaat: 50 EUR

Oude vogelkooi, beschilderd, gemaakt van hout en metaal 20e eeuw 27x30x24cm. Cond:G

Gewerenrek
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten gewerenrek omstreeks 1930, 70x60cm Cond:G

Azijnstel
Resultaat: 50 EUR

Antiek plated azijnstel met kristallen flacons omstreeks 1920, mosterd, olie en azijn, 28cm Cond:R

Afrikaans figuur
Resultaat: 50 EUR

Groot houtgestoken Afrikaans figuur, krijger met pijlen en tabakspijp, in goede staat 104cm.

Beeld met console
Resultaat: 45 EUR

Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G

Kavel antieke boeken
Resultaat: 45 EUR

Lot antieke boeken, 5x over zilver, 1x Delfts aardewerk, J. de Bree Zeeuws zilver, oude Nederlandsch Majloica en delftsch aardewerk, Nederlands zilver 1580-1830, Gelders zilver, monumenten in zilver e...

Stereoscoop met kaarten
Resultaat: 45 EUR

Vooroorlogse stereoscoopkijker met diverse kaarten, in goede staat 32cm.

Liggende boedha
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G

Oud snijwerk met 2 zwaarden
Resultaat: 45 EUR

Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.

Empire stijl kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee Engelse plated kaarskandelaren in de vorm van Korinthische zuilen, 20e eeuw 16cm Cond;G

Tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Mooie tafellamp plated met glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x38cm. hoogte zonder kap 48cm.

Messing paraplubak, jachtvoorstelling
Resultaat: 40 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met rondom wildvoorstellingen omstreeks 1900, in goede staat 56x22cm

Tabakspot
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse noten en mahoniehouten tabaksdekselpot, in goede staat 20x15ø cm

Oude loep met gemshoorn
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse loep met gemshoorn, omstreeks 1930, in goede staat 25cm. Cond:G

Reservisten pijp
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke tabakspijp omstreeks 1900 met porseleinen kop(gelijmd) met jachtvoorstellingen 88cm. Cond:R

Lamp met globe
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat

Deense telefoon
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.

Deense telefoon
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G

Duitse marinevlag WO I
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse bureau Marinevlag WO1 op houten standaard met touwknoop 51cm, scheurtje vlag Cond:R/G

2 Koffiemolens
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke koffiemolens omstreeks 1900 met messing en koperen maalgedeelte 24x25cm. Cond:G

Spaanse kruithoorn
Resultaat: 40 EUR

Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G

32 Natuurstenen schaakstukken
Resultaat: 40 EUR

32 oude natuursteen bewerkte schaakstukken(compleet) 20e eeuw 6-12cm. 20e eeuw Cond:G

Barok kaarsdover en zegelstempel
Resultaat: 40 EUR

Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G

4 Delen 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G

2 Kistjes
Resultaat: 40 EUR

Twee tropisch houten kistjes, 20e eeuw pallisander en noten, in goede staat 30x22x8cm.

Antieke paraplu, paardenhoef
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse paraplu met hoornen heft en paardenhoef, met ivoren hoefijzer, omstreeks 1930, in goede staat

Dienblaadje
Resultaat: 40 EUR

Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.

Diverse kleine delen
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G

Deense telefoon
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.

Antiek bronzen heilig kruis
Resultaat: 40 EUR

Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.

Bronzen reisikoon
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse Russische bronzen reisikoon met emaille decor, in goede staat 10,5x13cm.

Verzilverd toastrek
Resultaat: 40 EUR

Verzilverd toastrek op 4 bolpootjes en met handgreep Mt Elkington en Co nr. 15552 15,5x18cm.

2 Spiegels, Historisme
Resultaat: 39 EUR

Twee antieke Historisme spiegels omstreeks 1880, 1 maal messing verguld met putti, en 1 maal brons(tafelklapspiegel) 25-30cm Cond:G

Jachtbestek
Resultaat: 36 EUR

Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat

Bureaulamp Jan des Bouvrie
Resultaat: 35 EUR

Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat

Kavel antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...

Antieke theestoof
Resultaat: 35 EUR

19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.

Vooroorlogse harpoen
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G

Twee delen Jugendstil koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen Duits Jugendstil omstreeks 1900, schaal kopergeslagen vrouw met fruitmand en zweepslagdecor, grote Jugendstil vaas met dennenappeldecor, gemerkt Kayser, 37-38cm Cond:G

12 Messing deurkloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm

Verzameling vooroorlogse poëzieplaatjes
Resultaat: 35 EUR

Grote verzameling vooroorlogse poezieplaatjes, sommige met tekst achterop, in goede staat 14x14x10cm.

Feyenoord shirt No. 8
Resultaat: 35 EUR

Nieuw ingelijst origineel Feyenoordshirt no 8, Rotterdam G10 8, Giovanni v. Bronckhorst, in goede staat 51x67cm.

3 Dekseldoosjes, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie negentiende eeuwse dekseldoosjes, notenhouten garenhouder, parelmoerbeurs met vergulde sluiting, beurs notenhout, gemerkt Cannes je Reviendrai

Antiek mahonie dienblad
Resultaat: 35 EUR

Antiek mahonie dienblad omstreeks 1920 in goede staat 46ø Cond:G

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 35 EUR

Oude messing met houten weegschaal omstreeks 1930 met 8 verzonken gewichten, in goede staat 22x35x15cm.

11 wandelstokken
Resultaat: 35 EUR

Elf oude wandelstokken 20e eeuw, o.a. met messing handvaten, in goede staat 80-90cm.

Beeldje China
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese spekstenen figuur, 20e eeuw in goede staat 23cm.

Beeldje op console
Resultaat: 35 EUR

Oud figuur, jonge man op console 24cm. Cond:G

2 Plated miniatuur teckels
Resultaat: 35 EUR

Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.

Afrikaans beeld, Luba
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G

Groninger kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R

Kraankan en jardiniere
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G

Lot tin
Resultaat: 30 EUR

Lot oud antiek tin, 9 lepels, 1 brandewijnkom, 5 borden, 18-15cm. Cond:G

Vroege haardplaat
Resultaat: 30 EUR

Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R

Haal en ketel
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G

Antieke ivoren toneelkijker
Resultaat: 30 EUR

Antieke ivoren toneelkijker met messing, gesigneerd M.Tauber Leipzig-Dresden (krimpscheuren ivoor) 8,5x11x5cm Cond:R