29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Twee empire bokalen 2000
Twee empire bokalen

500 EUR

2 Empire kandelaren 2001
2 Empire kandelaren

1.600 EUR

2 Vuurvergulde kandelaren 2002
2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 750 EUR
Groot pistool 2003
Groot pistool
Startprijs 1.900 EUR
Vergulde tafellamp met putti 2004
Vergulde tafellamp met putti
Startprijs 250 EUR
Barometer 2005
Barometer

140 EUR

Kandelaar, 18e eeuw 2006
Kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Antieke slee met putti 2007
Antieke slee met putti
Startprijs 800 EUR
Frans reiskistje 2008
Frans reiskistje

800 EUR

Zeldzame grote lamp met beeld 2009
Zeldzame grote lamp met beeld
Startprijs 550 EUR
Chinese dekseldoos 2010
Chinese dekseldoos

1.500 EUR

Reis toiletkistje 2011
Reis toiletkistje
Startprijs 460 EUR
Tangka 2012
Tangka

250 EUR

Tangka 2013
Tangka

150 EUR

Hollandse miniatuur barokcommode 2014
Hollandse miniatuur barokcommode
Startprijs 180 EUR
Windmeter 2015
Windmeter

310 EUR

Bronzen Empire vaas 2016
Bronzen Empire vaas

250 EUR

2 Pronkvazen 2017
2 Pronkvazen
Startprijs 275 EUR
Kandelaar met putti 2018
Kandelaar met putti
Startprijs 200 EUR
Antieke wandkandelaar met putti 2019
Antieke wandkandelaar met putti
Startprijs 100 EUR
Benen dodenkop 2020
Benen dodenkop

240 EUR

Miniatuur bankje 2021
Miniatuur bankje

375 EUR

Inktstel met lade 2022
Inktstel met lade
Startprijs 120 EUR
Brillendoos 2023
Brillendoos
Startprijs 400 EUR