Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
88 Resultaten
Kavel: 5500

Lalique schaal

Resultaat: 140 EUR

Lalique France, glazen tafelschaal 20e eeuw met pauwendecor, in goede staat 17x22ø cm


Kavel: 5501

4 Karaffen antiek

Resultaat: 125 EUR

Vier oude kristallen stop karaffen met stermotieven 20e eeuw minimale chips stop 15-21cm. Cond:G


Kavel: 5502

8 Copier schaaltjes

Startprijs 75 EUR

Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat


Kavel: 5503

Kristallen piece de milieu

Startprijs 100 EUR

Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G


Kavel: 5504

2 Kristallen kandijcoupes

Startprijs 150 EUR

Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. Cond:R


Kavel: 5505

2 Karaffen met zilver

Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G


Kavel: 5506

Daum vaas

Startprijs 200 EUR

Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G


Kavel: 5507

2 Glazen, 18e eeuw

Resultaat: 75 EUR

Twee 18e eeuwse glazen met gematteerde strepen en facetgeslepen stam, in goede staat 12,5x6,8øcm


Kavel: 5508

Twee glazen derde rijk

Startprijs 80 EUR

Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm


Kavel: 5509

4 Delen Boheems glas

Resultaat: 45 EUR

Vier delen boheems robijnrood boheems geetst kristal 20e eeuw, 1 grote vaas, en 2 kleine vaasjes, dekselpot, in goede staat 6-40cm.


Kavel: 5510

Kavel antiek waaierkristal

Resultaat: 100 EUR

Antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel en diverse messenleggers, chips onderschaal Cond:R/G


Kavel: 5511

Olie- en azijnstel, waaierkristal

Resultaat: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse 7 delige waaier kristal olie en azijnstel, inclusief onderschotel in goede staat 25x19,5cm.


Kavel: 5512

Verzameling waaier-/ruitkristal

Resultaat: 125 EUR

Verzameling oud waaier/ruit kristal o.a grote schaal diverse onderzetters, paperweight, natfruitschaal, comfort, twee keer vaas 2 karaffen, minimale chip mogelijk 4-33cm. Cond:R/G


Kavel: 5513

2 Kristallen boterstolpen, zilv. knoppen

Startprijs 120 EUR

Stel 19e eeuwse kirstallen botervloten(iets verschillend van elkaar) met florale gravering en 835 zilveren doppen, in goede staat 17-18cm. Cond:G


Kavel: 5514

5 Glazen (Boheems etc.), 19e eeuw

Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke glazen, 4x boheems kristal, 1 gegraveerde empire kristallen bokaal, omstreeks 1800 14-22cm. Cond:G


Kavel: 5515

Karaffenset groen

Startprijs 30 EUR

Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat


Kavel: 5516

18e eeuws slingerglas

Resultaat: 90 EUR

Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.


Kavel: 5517

6 Oude/antieke Boheemse glazen

Resultaat: 40 EUR

Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G


Kavel: 5518

Bowlpot + glazen, 19e eeuw

Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.


Kavel: 5519

Zes bordjes lalique

Startprijs 100 EUR

Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat


Kavel: 5520

Duitse glazen flacon

Startprijs 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G


Kavel: 5521

9 Delen oud/antiek glaswerk

Resultaat: 50 EUR

Negen delen antiek glaswerk en kristal, 4 x boheems glas, keizerlijke opaline dekseldoos, 3 gegraveerde glazen, en kunstglazen coupe, minimale chip mogelijk 13-18cm Cond:G


Kavel: 5522

Glazen vaas

Startprijs 30 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.


Kavel: 5523

Glazen vaas, "Explosie"

Resultaat: 140 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm