Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lalique schaal 5500
Lalique schaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4 Karaffen antiek 5501
4 Karaffen antiek

Resultaat:

125 EUR

8 Copier schaaltjes 5502
8 Copier schaaltjes
Startprijs 75 EUR
Kristallen piece de milieu 5503
Kristallen piece de milieu
Startprijs 100 EUR
2 Kristallen kandijcoupes 5504
2 Kristallen kandijcoupes
Startprijs 150 EUR
2 Karaffen met zilver 5505
2 Karaffen met zilver
Startprijs 120 EUR
Daum vaas 5506
Daum vaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Glazen, 18e eeuw 5507
2 Glazen, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Twee glazen derde rijk 5508
Twee glazen derde rijk
Startprijs 80 EUR
Verkocht
4 Delen Boheems glas 5509
4 Delen Boheems glas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kavel antiek waaierkristal 5510
Kavel antiek waaierkristal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Olie- en azijnstel, waaierkristal 5511
Olie- en azijnstel, waaierkristal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Verzameling waaier-/ruitkristal 5512
Verzameling waaier-/ruitkristal

Resultaat:

125 EUR

2 Kristallen boterstolpen, zilv. knoppen 5513
2 Kristallen boterstolpen, zilv. knoppen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
5 Glazen (Boheems etc.), 19e eeuw 5514
5 Glazen (Boheems etc.), 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Karaffenset groen 5515
Karaffenset groen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
18e eeuws slingerglas 5516
18e eeuws slingerglas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6 Oude/antieke Boheemse glazen 5517
6 Oude/antieke Boheemse glazen

Resultaat:

40 EUR

Bowlpot + glazen, 19e eeuw 5518
Bowlpot + glazen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Zes bordjes lalique 5519
Zes bordjes lalique
Startprijs 100 EUR
Duitse glazen flacon 5520
Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR
Verkocht
9 Delen oud/antiek glaswerk 5521
9 Delen oud/antiek glaswerk

Resultaat:

50 EUR

Glazen vaas 5522
Glazen vaas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Glazen vaas, "Explosie" 5523
Glazen vaas, "Explosie"

Resultaat:

140 EUR

Glazen pelikaan 5524
Glazen pelikaan
Startprijs 60 EUR
Glazen dekseldoos 5525
Glazen dekseldoos
Startprijs 100 EUR
Kristallen vaas, symbolisch 5526
Kristallen vaas, symbolisch
Startprijs 60 EUR
Kristallen schotel, zilv. beugel 5527
Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Acht diverse kristallen karaffen 5528
Acht diverse kristallen karaffen

Resultaat:

70 EUR

Glazen vaas 5529
Glazen vaas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
6 Rosenthal glazen Weihnachtsteller 5530
6 Rosenthal glazen Weihnachtsteller

Resultaat:

45 EUR

5 Glazen paperweights 5531
5 Glazen paperweights
Startprijs 80 EUR
4 Kristallen karaffen 5532
4 Kristallen karaffen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Jugendstil W.M.F karaffen 5533
2 Jugendstil W.M.F karaffen

Resultaat:

250 EUR

3 Kristallen hengselschalen 5534
3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR
Verkocht
2 Gesigneerde glazen vazen, Lambert 5535
2 Gesigneerde glazen vazen, Lambert

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Delen kristal (Sevres/Orrefors) 5536
2 Delen kristal (Sevres/Orrefors)

Resultaat:

40 EUR

Stel kristallen karaffen 5537
Stel kristallen karaffen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
11 diverse parfum flacons 5538
11 diverse parfum flacons

Resultaat:

100 EUR

Kristallen kaasstolp + messenleggers 5539
Kristallen kaasstolp + messenleggers
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Muizenflesje 5540
Muizenflesje

Resultaat:

125 EUR

Kristallen kaas- en boterstolp 5541
Kristallen kaas- en boterstolp
Startprijs 140 EUR
Kristallen schotel, zilv. beugel 5542
Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR
8 Jugendstil glazen 5543
8 Jugendstil glazen
Startprijs 500 EUR
Kristallen bowlpot, zilv. knop 5544
Kristallen bowlpot, zilv. knop
Startprijs 110 EUR
2 Kristallen vazen, zilv. voet 5545
2 Kristallen vazen, zilv. voet
Startprijs 150 EUR
Kristallen tafelstuk  op zilveren voet 5546
Kristallen tafelstuk op zilveren voet
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Vaasje met zilveren voet 5547
2x Vaasje met zilveren voet

Resultaat:

80 EUR