Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

9 x bowlschaal
Startprijs 25 EUR

Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G

2 Opaline vazen
Startprijs 25 EUR

Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G

Kristallen vaas + fruitschaal
Startprijs 25 EUR

Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G

Karaffenset groen
Startprijs 30 EUR

Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat

Glazen vaas
Startprijs 30 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

2x Glazen press papiers
Startprijs 30 EUR

Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat

Divers kristal
Startprijs 30 EUR

Lot divers kristal 20e eeuw 12x, vazen, schalen, manden,1 vaas gelijmd, minimale chips Cond:R/G

2 Opaline vazen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

Kavel met 23 glazen
Startprijs 30 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

Glazen vaas
Startprijs 40 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Startprijs 40 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

Zes roze parfum flacons
Startprijs 40 EUR

Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G

Tafelstel, azijn/mosterd/zout
Startprijs 40 EUR

Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.

3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR

Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G

4 Kristallen karaffen
Startprijs 50 EUR

Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G

Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

Glazen pelikaan
Startprijs 60 EUR

Kunstglazen pelikaan op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw, in goede staat (murano?) 35cm. Cond;G

Kristallen vaas, symbolisch
Startprijs 60 EUR

Antiek symbolisch kristallen glas met zon, Joodse ster, zwaarden, driehoekssymbolen met oog en G, chinese slang, pagode etc.(chip bodem) 14cm Cond:G

5 kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR

Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G

10x glazen parfumflacon
Startprijs 60 EUR

Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G

Negen glazen parfum flacons
Startprijs 60 EUR

Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G

2 Kandelaars Val Saint Lambert
Startprijs 60 EUR

Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G

Boheemse dekselschaal
Startprijs 60 EUR

Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm

Kristallen kandij / suikerstel
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G

8 Copier schaaltjes
Startprijs 75 EUR

Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat

Twee glazen derde rijk
Startprijs 80 EUR

Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm

Bowlpot + glazen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.

5 Glazen paperweights
Startprijs 80 EUR

Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G

Stel kristallen karaffen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G

Glazen Jugendstil bowlpot
Startprijs 80 EUR

Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G

Grote glazen Monnik
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.

Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR

Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G

Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR

Kristallen hoedschotel, met zilveren hengsel, fraaie grote schotel met geschulpte rand, amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van een grote beugel met parelrand Jl: 1917 ø26x25cm cond. R/G chi...

Lalique vaasje
Startprijs 90 EUR

Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.

Kristallen piece de milieu
Startprijs 100 EUR

Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G

Zes bordjes lalique
Startprijs 100 EUR

Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat

Glazen dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Oude glaspasta dekseldoos met baccahantus figuren 20e eeuw, chip onderrand deksel, 6.5x9.5cm Cond:G

Kristallen tafelstuk op zilveren voet
Startprijs 100 EUR

Kristallen tafelstuk op zilveren voet met hoorn des overvloeds. Tafelstuk bestaande uit 2 kristallen glazen met bewerking geplaatst op zilveren voetjes versierd met dubbele parelrand. Geplaatst op ee...

Kristallen bowlpot, zilv. knop
Startprijs 110 EUR

Biedermeier kristalglazen bowlpot met 835 zilveren dop en onderschotel(chips) 32cm Cond:R

2 Karaffen met zilver
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G

2 Kristallen boterstolpen, zilv. knoppen
Startprijs 120 EUR

Stel 19e eeuwse kirstallen botervloten(iets verschillend van elkaar) met florale gravering en 835 zilveren doppen, in goede staat 17-18cm. Cond:G

3 Blauwe schalen, Kosta Boda
Startprijs 130 EUR

Drie Costa Boda kristallen schalen met blauw gesluierd decor in het transparantie glas verwerkt 11,5x21,5cm. Cond:G

Kristallen kaas- en boterstolp
Startprijs 140 EUR

Twee x antiek waaierkristal, met 835 zilveren dop, boterstolp, en kaasstolp(minimale chip) ø16-ø21cm Cond:G

2 Kristallen kandijcoupes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. Cond:R

2 Kristallen vazen, zilv. voet
Startprijs 150 EUR

Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...

Daum vaas
Startprijs 200 EUR

Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G

8 Jugendstil glazen
Startprijs 500 EUR

Acht zeldzame Jugendstil Art Nouveau glazen met gouddecor, en geel violet florale beschildering omstreeks 1900, in goede staat 14,5x17cm. Cond;G