Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
40 Resultaten
Kavel: 5550

3x Italiaans glas

Resultaat: 300 EUR

Drie prachtige Italiaanse gesigneerde mondgeblazen glazen voorwerpen, flacon, bokaal en schenkkan 21-26cm. Cond:G


Kavel: 5533

2 Jugendstil W.M.F karaffen

Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Duitse W.M.F karaffen met tinnen monturen, druivenrankendecor, floraal decor, en vlinders, omstreeks 1900, 30cm. Cond:G


Kavel: 5500

Lalique schaal

Resultaat: 140 EUR

Lalique France, glazen tafelschaal 20e eeuw met pauwendecor, in goede staat 17x22ø cm


Kavel: 5523

Glazen vaas, "Explosie"

Resultaat: 140 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm


Kavel: 5501

4 Karaffen antiek

Resultaat: 125 EUR

Vier oude kristallen stop karaffen met stermotieven 20e eeuw minimale chips stop 15-21cm. Cond:G


Kavel: 5512

Verzameling waaier-/ruitkristal

Resultaat: 125 EUR

Verzameling oud waaier/ruit kristal o.a grote schaal diverse onderzetters, paperweight, natfruitschaal, comfort, twee keer vaas 2 karaffen, minimale chip mogelijk 4-33cm. Cond:R/G


Kavel: 5540

Muizenflesje

Resultaat: 125 EUR

Glazen flacon met koperen stop en emaille beschildering, 18cm in goede staat


Kavel: 5510

Kavel antiek waaierkristal

Resultaat: 100 EUR

Antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel en diverse messenleggers, chips onderschaal Cond:R/G


Kavel: 5538

11 diverse parfum flacons

Resultaat: 100 EUR

Elf diverse gekleurde glazen parfum flacons, diverse maten, kleuren en leeftijden 7,5-22cm. Cond:G


Kavel: 5563

5x Glas

Resultaat: 95 EUR

Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.


Kavel: 5516

18e eeuws slingerglas

Resultaat: 90 EUR

Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.


Kavel: 5511

Olie- en azijnstel, waaierkristal

Resultaat: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse 7 delige waaier kristal olie en azijnstel, inclusief onderschotel in goede staat 25x19,5cm.


Kavel: 5547

2x Vaasje met zilveren voet

Resultaat: 80 EUR

Twee kristallen vaasje met zilveren voet, 835/000. Prachtige hoge kristallen vaasjes met geschulpte rand, en gefacetteerde bol geplaatst op een zilveren voet versierd met 2 parelranden. MT.: Hooijkaas...


Kavel: 5549

Negen goudkleurige flacons

Resultaat: 80 EUR

Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, -8-16,5cm Cond;G


Kavel: 5560

Glazen vaas, Schneider

Resultaat: 80 EUR

Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø


Kavel: 5507

2 Glazen, 18e eeuw

Resultaat: 75 EUR

Twee 18e eeuwse glazen met gematteerde strepen en facetgeslepen stam, in goede staat 12,5x6,8øcm


Kavel: 5528

Acht diverse kristallen karaffen

Resultaat: 70 EUR

Acht diverse kristallen karaffen met diverse slijpsels, omstreeks 1900 15-24cm Cond:G


Kavel: 5569

Kristallen kaasstolp, gecontourneerde rand

Resultaat: 70 EUR

Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G


Kavel: 5555

9 diverse flacons en theebussen

Resultaat: 60 EUR

Negen diverse kristallen flacons/theebussen, diverse vormen en slijpsels 14-18cm Cond;G


Kavel: 5514

5 Glazen (Boheems etc.), 19e eeuw

Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke glazen, 4x boheems kristal, 1 gegraveerde empire kristallen bokaal, omstreeks 1800 14-22cm. Cond:G


Kavel: 5521

9 Delen oud/antiek glaswerk

Resultaat: 50 EUR

Negen delen antiek glaswerk en kristal, 4 x boheems glas, keizerlijke opaline dekseldoos, 3 gegraveerde glazen, en kunstglazen coupe, minimale chip mogelijk 13-18cm Cond:G


Kavel: 5556

10 diverse flacons

Resultaat: 50 EUR

Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G


Kavel: 5557

5 Kristallen flacons

Resultaat: 50 EUR

Vijf bol karaffen waarvan 1 set en 3 losse flessen, met verschillende slijpsels 13-18cm Cond:G


Kavel: 5574

3 Glazen bollen, Royal Leerdam

Resultaat: 50 EUR

Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G