Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Italiaans glas 5550
3x Italiaans glas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Jugendstil W.M.F karaffen 5533
2 Jugendstil W.M.F karaffen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lalique schaal 5500
Lalique schaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Glazen vaas, "Explosie" 5523
Glazen vaas, "Explosie"

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4 Karaffen antiek 5501
4 Karaffen antiek

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Verzameling waaier-/ruitkristal 5512
Verzameling waaier-/ruitkristal

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Muizenflesje 5540
Muizenflesje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Kavel antiek waaierkristal 5510
Kavel antiek waaierkristal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
11 diverse parfum flacons 5538
11 diverse parfum flacons

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Glas 5563
5x Glas

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
18e eeuws slingerglas 5516
18e eeuws slingerglas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Olie- en azijnstel, waaierkristal 5511
Olie- en azijnstel, waaierkristal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Vaasje met zilveren voet 5547
2x Vaasje met zilveren voet

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Negen goudkleurige flacons 5549
Negen goudkleurige flacons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Glazen vaas, Schneider 5560
Glazen vaas, Schneider

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Glazen, 18e eeuw 5507
2 Glazen, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Acht diverse kristallen karaffen 5528
Acht diverse kristallen karaffen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kristallen kaasstolp, gecontourneerde rand 5569
Kristallen kaasstolp, gecontourneerde rand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
9 diverse flacons en theebussen 5555
9 diverse flacons en theebussen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Glazen (Boheems etc.), 19e eeuw 5514
5 Glazen (Boheems etc.), 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9 Delen oud/antiek glaswerk 5521
9 Delen oud/antiek glaswerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
10 diverse flacons 5556
10 diverse flacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Kristallen flacons 5557
5 Kristallen flacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Glazen bollen, Royal Leerdam 5574
3 Glazen bollen, Royal Leerdam

Resultaat:

50 EUR