Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lalique schaal
Resultaat: 140 EUR

Lalique France, glazen tafelschaal 20e eeuw met pauwendecor, in goede staat 17x22ø cm

4 Karaffen antiek
Resultaat: 125 EUR

Vier oude kristallen stop karaffen met stermotieven 20e eeuw minimale chips stop 15-21cm. Cond:G

8 Copier schaaltjes
Startprijs 75 EUR

Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat

Kristallen piece de milieu
Startprijs 100 EUR

Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G

2 Kristallen kandijcoupes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. Cond:R

2 Karaffen met zilver
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G

Daum vaas
Startprijs 200 EUR

Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G

2 Glazen, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee 18e eeuwse glazen met gematteerde strepen en facetgeslepen stam, in goede staat 12,5x6,8øcm

Twee glazen derde rijk
Startprijs 80 EUR

Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm

4 Delen Boheems glas
Resultaat: 45 EUR

Vier delen boheems robijnrood boheems geetst kristal 20e eeuw, 1 grote vaas, en 2 kleine vaasjes, dekselpot, in goede staat 6-40cm.

Kavel antiek waaierkristal
Resultaat: 100 EUR

Antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel en diverse messenleggers, chips onderschaal Cond:R/G

Olie- en azijnstel, waaierkristal
Resultaat: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse 7 delige waaier kristal olie en azijnstel, inclusief onderschotel in goede staat 25x19,5cm.

Verzameling waaier-/ruitkristal
Resultaat: 125 EUR

Verzameling oud waaier/ruit kristal o.a grote schaal diverse onderzetters, paperweight, natfruitschaal, comfort, twee keer vaas 2 karaffen, minimale chip mogelijk 4-33cm. Cond:R/G

2 Kristallen boterstolpen, zilv. knoppen
Startprijs 120 EUR

Stel 19e eeuwse kirstallen botervloten(iets verschillend van elkaar) met florale gravering en 835 zilveren doppen, in goede staat 17-18cm. Cond:G

5 Glazen (Boheems etc.), 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke glazen, 4x boheems kristal, 1 gegraveerde empire kristallen bokaal, omstreeks 1800 14-22cm. Cond:G

Karaffenset groen
Startprijs 30 EUR

Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat

18e eeuws slingerglas
Resultaat: 90 EUR

Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.

6 Oude/antieke Boheemse glazen
Resultaat: 40 EUR

Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G

Bowlpot + glazen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.

Zes bordjes lalique
Startprijs 100 EUR

Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat

Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

9 Delen oud/antiek glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Negen delen antiek glaswerk en kristal, 4 x boheems glas, keizerlijke opaline dekseldoos, 3 gegraveerde glazen, en kunstglazen coupe, minimale chip mogelijk 13-18cm Cond:G

Glazen vaas
Startprijs 30 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

Glazen vaas, "Explosie"
Resultaat: 140 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm