Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lalique schaal
Resultaat: 140 EUR

Lalique France, glazen tafelschaal 20e eeuw met pauwendecor, in goede staat 17x22ø cm

4 Karaffen antiek
Resultaat: 125 EUR

Vier oude kristallen stop karaffen met stermotieven 20e eeuw minimale chips stop 15-21cm. Cond:G

8 Copier schaaltjes
Startprijs 75 EUR

Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat

Kristallen piece de milieu
Startprijs 100 EUR

Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G

2 Kristallen kandijcoupes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. Cond:R

2 Karaffen met zilver
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G

Daum vaas
Startprijs 200 EUR

Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G

2 Glazen, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee 18e eeuwse glazen met gematteerde strepen en facetgeslepen stam, in goede staat 12,5x6,8øcm

Twee glazen derde rijk
Startprijs 80 EUR

Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm

4 Delen Boheems glas
Resultaat: 45 EUR

Vier delen boheems robijnrood boheems geetst kristal 20e eeuw, 1 grote vaas, en 2 kleine vaasjes, dekselpot, in goede staat 6-40cm.

Kavel antiek waaierkristal
Resultaat: 100 EUR

Antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel en diverse messenleggers, chips onderschaal Cond:R/G

Olie- en azijnstel, waaierkristal
Resultaat: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse 7 delige waaier kristal olie en azijnstel, inclusief onderschotel in goede staat 25x19,5cm.

Verzameling waaier-/ruitkristal
Resultaat: 125 EUR

Verzameling oud waaier/ruit kristal o.a grote schaal diverse onderzetters, paperweight, natfruitschaal, comfort, twee keer vaas 2 karaffen, minimale chip mogelijk 4-33cm. Cond:R/G

2 Kristallen boterstolpen, zilv. knoppen
Startprijs 120 EUR

Stel 19e eeuwse kirstallen botervloten(iets verschillend van elkaar) met florale gravering en 835 zilveren doppen, in goede staat 17-18cm. Cond:G

5 Glazen (Boheems etc.), 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke glazen, 4x boheems kristal, 1 gegraveerde empire kristallen bokaal, omstreeks 1800 14-22cm. Cond:G

Karaffenset groen
Startprijs 30 EUR

Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat

18e eeuws slingerglas
Resultaat: 90 EUR

Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.

6 Oude/antieke Boheemse glazen
Resultaat: 40 EUR

Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G

Bowlpot + glazen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.

Zes bordjes lalique
Startprijs 100 EUR

Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat

Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

9 Delen oud/antiek glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Negen delen antiek glaswerk en kristal, 4 x boheems glas, keizerlijke opaline dekseldoos, 3 gegraveerde glazen, en kunstglazen coupe, minimale chip mogelijk 13-18cm Cond:G

Glazen vaas
Startprijs 30 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

Glazen vaas, "Explosie"
Resultaat: 140 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm

Glazen pelikaan
Startprijs 60 EUR

Kunstglazen pelikaan op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw, in goede staat (murano?) 35cm. Cond;G

Glazen dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Oude glaspasta dekseldoos met baccahantus figuren 20e eeuw, chip onderrand deksel, 6.5x9.5cm Cond:G

Kristallen vaas, symbolisch
Startprijs 60 EUR

Antiek symbolisch kristallen glas met zon, Joodse ster, zwaarden, driehoekssymbolen met oog en G, chinese slang, pagode etc.(chip bodem) 14cm Cond:G

Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR

Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G

Acht diverse kristallen karaffen
Resultaat: 70 EUR

Acht diverse kristallen karaffen met diverse slijpsels, omstreeks 1900 15-24cm Cond:G

Glazen vaas
Startprijs 40 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

6 Rosenthal glazen Weihnachtsteller
Resultaat: 45 EUR

Zes Duitse Rosenthal glazen kerstborden ( Weihnachtsteller,) Bjorn Winblad, 1976-1978-1979-1981-1980-1980 in goede staat 29x29cm.Cond:G

5 Glazen paperweights
Startprijs 80 EUR

Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G

4 Kristallen karaffen
Startprijs 50 EUR

Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G

2 Jugendstil W.M.F karaffen
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Duitse W.M.F karaffen met tinnen monturen, druivenrankendecor, floraal decor, en vlinders, omstreeks 1900, 30cm. Cond:G

3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR

Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G

2 Gesigneerde glazen vazen, Lambert
Resultaat: 20 EUR

Twee moderne gesigneerde kristalglazen vazen 2e helft 20e eeuw, bolvaas en hoge vaas, in goede staat 16-30cm.

2 Delen kristal (Sevres/Orrefors)
Resultaat: 40 EUR

Twee delen modern kunstenaars kristalglas, grote orrefors schaal, en vaas sevres France 14-26cm Cond:R/G

Stel kristallen karaffen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G

11 diverse parfum flacons
Resultaat: 100 EUR

Elf diverse gekleurde glazen parfum flacons, diverse maten, kleuren en leeftijden 7,5-22cm. Cond:G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Startprijs 40 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

Muizenflesje
Resultaat: 125 EUR

Glazen flacon met koperen stop en emaille beschildering, 18cm in goede staat

Kristallen kaas- en boterstolp
Startprijs 140 EUR

Twee x antiek waaierkristal, met 835 zilveren dop, boterstolp, en kaasstolp(minimale chip) ø16-ø21cm Cond:G

Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR

Kristallen hoedschotel, met zilveren hengsel, fraaie grote schotel met geschulpte rand, amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van een grote beugel met parelrand Jl: 1917 ø26x25cm cond. R/G chi...

8 Jugendstil glazen
Startprijs 500 EUR

Acht zeldzame Jugendstil Art Nouveau glazen met gouddecor, en geel violet florale beschildering omstreeks 1900, in goede staat 14,5x17cm. Cond;G

Kristallen bowlpot, zilv. knop
Startprijs 110 EUR

Biedermeier kristalglazen bowlpot met 835 zilveren dop en onderschotel(chips) 32cm Cond:R

2 Kristallen vazen, zilv. voet
Startprijs 150 EUR

Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...

Kristallen tafelstuk op zilveren voet
Startprijs 100 EUR

Kristallen tafelstuk op zilveren voet met hoorn des overvloeds. Tafelstuk bestaande uit 2 kristallen glazen met bewerking geplaatst op zilveren voetjes versierd met dubbele parelrand. Geplaatst op ee...

2x Vaasje met zilveren voet
Resultaat: 80 EUR

Twee kristallen vaasje met zilveren voet, 835/000. Prachtige hoge kristallen vaasjes met geschulpte rand, en gefacetteerde bol geplaatst op een zilveren voet versierd met 2 parelranden. MT.: Hooijkaas...

5 kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR

Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G

Negen goudkleurige flacons
Resultaat: 80 EUR

Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, -8-16,5cm Cond;G

3x Italiaans glas
Resultaat: 300 EUR

Drie prachtige Italiaanse gesigneerde mondgeblazen glazen voorwerpen, flacon, bokaal en schenkkan 21-26cm. Cond:G

10x glazen parfumflacon
Startprijs 60 EUR

Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G

Zes roze parfum flacons
Startprijs 40 EUR

Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G

Negen glazen parfum flacons
Startprijs 60 EUR

Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G

Lalique vaasje
Startprijs 90 EUR

Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.

9 diverse flacons en theebussen
Resultaat: 60 EUR

Negen diverse kristallen flacons/theebussen, diverse vormen en slijpsels 14-18cm Cond;G

10 diverse flacons
Resultaat: 50 EUR

Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G

5 Kristallen flacons
Resultaat: 50 EUR

Vijf bol karaffen waarvan 1 set en 3 losse flessen, met verschillende slijpsels 13-18cm Cond:G

Acht diverse kristallen flacons
Resultaat: 45 EUR

Acht diverse kristallen flacons/parfumflessen, met diverse slijpsels 1e helft 20e eeuw Cond:G 9-21cm.

Glazen Jugendstil bowlpot
Startprijs 80 EUR

Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G

Glazen vaas, Schneider
Resultaat: 80 EUR

Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø

Grote glazen Monnik
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.

2 Kandelaars Val Saint Lambert
Startprijs 60 EUR

Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G

5x Glas
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.

2x Glazen press papiers
Startprijs 30 EUR

Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat

Kristallen kandij / suikerstel
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G

10 kristallen schalen
Resultaat: 25 EUR

Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G

Divers kristal
Startprijs 30 EUR

Lot divers kristal 20e eeuw 12x, vazen, schalen, manden,1 vaas gelijmd, minimale chips Cond:R/G

Boheemse dekselschaal
Startprijs 60 EUR

Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm

Kristallen kaasstolp, gecontourneerde rand
Resultaat: 70 EUR

Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G

Kristallen flacon, zilv. montuur
Resultaat: 40 EUR

Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.

6 Kristallen glazen, zilv. medaillon
Resultaat: 40 EUR

Zes oude kristallen glazen met 925 sterling zilveren medaillons, 20e eeuw, in goede staat, 22cm Cond:G

9 x bowlschaal
Startprijs 25 EUR

Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G

2 Opaline vazen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

3 Glazen bollen, Royal Leerdam
Resultaat: 50 EUR

Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G

Tafelstel, azijn/mosterd/zout
Startprijs 40 EUR

Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.

2 Opaline vazen
Startprijs 25 EUR

Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G

2 Glazen bolvazen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

5 Glazen karafjes / flacons
Resultaat: 35 EUR

Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...

7 Parfumflacons
Resultaat: 35 EUR

Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...

8 Parfumflacons
Resultaat: 40 EUR

Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 30 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G

Kavel met 23 glazen
Startprijs 30 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

Zes coupes met karaf
Resultaat: 15 EUR

Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G

5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

3 Kristallen vazen (2x VSL)
Resultaat: 30 EUR

Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G

Kristallen vaas + fruitschaal
Startprijs 25 EUR

Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G

3 Blauwe schalen, Kosta Boda
Startprijs 130 EUR

Drie Costa Boda kristallen schalen met blauw gesluierd decor in het transparantie glas verwerkt 11,5x21,5cm. Cond:G